reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Myślę że powinnaś mieć dawno zaproponowany chociażby pessar / szew.
Mieszkasz zagranicą więc nie wiem jak to wygląda u Ciebie w kraju ale na niewydolna szyjkę macicy najlepsza jest tasma TAC.
Bliska osoba z mojego otoczenia ma założona taśmę TAC właśnie ze względu na porody przedwczesne.

Wiesz przy pierwszym dziecku może poprostu zwyczajnie Ci się udało może też uaktywniło się to właśnie po pierwszym porodzie.
Corka jest 1 dzieckiem a później miałaś poród przedwczesny i teraz drugi raz ?
Tak, córka jest pierwszym dzieckiem.
Szyć lub pessar mi nie zaproponowali. Chyba trzeba było samej dopytywać. U nas tylko w 2 szpitalach umieją zszywać i tylko 4 lekarzy.

Mam nadzieję, że tym razem uda się przeleżeć dłużej i urodzić później niż 22 tydzień ❤️
 
reklama
Tak, córka jest pierwszym dzieckiem.
Szyć lub pessar mi nie zaproponowali. Chyba trzeba było samej dopytywać. U nas tylko w 2 szpitalach umieją zszywać i tylko 4 lekarzy.

Mam nadzieję, że tym razem uda się przeleżeć dłużej i urodzić później niż 22 tydzień ❤️
Trzymamy wszystkie kciuki!!
Jak się dzisiaj czujesz?
 
Tak, córka jest pierwszym dzieckiem.
Szyć lub pessar mi nie zaproponowali. Chyba trzeba było samej dopytywać. U nas tylko w 2 szpitalach umieją zszywać i tylko 4 lekarzy.

Mam nadzieję, że tym razem uda się przeleżeć dłużej i urodzić później niż 22 tydzień ❤️

Również mam wielką nadzieję że się tym razem uda ❤️
Jak się czujesz ? Jak maleństwo ?
 
Myślałam o pessarze. Podpytywałam swą ginekolog na konto szyjki, cały czas mówiła że długość jest dobra. A po kilku dniach po wizycie, rozwarcie 1,5cm i widoczny worek w pochwie :(
Po pierwsze trzeba znaleźć dobrego lekarza, który prowadził by ciążę.

Bardzo ciekawe, że córkę donosiłam i ani razu nie leżałam w szpitalu.

Bo właśnie pessar / szew zakłada się ciut wcześniej a nie czeka się na ostatnią chwile.
A taśmę TAC zakłada się jeszcze przed ciąża.
Myślę że u Ciebie jest tak że przychodzi dany tydzień i rozwarcie robi się jak do porodu ot tak z dnia na dzień z minuty na minute.

Trzymam mocno kciuki za Was ❤️❤️
 
Maleństwa serduszko mocno bije. Sprawdzają 2 razy dziennie.
Czuję się nieźle, ciemną krew widzę tylko na papierze toaletowym. Mam nadzieję, że przetrwam dłużej.

Sprawdzałam na konto pessaru, na Litwie podobnie jego nie nakładają. W google jedynie znalazłam łotewską reklamę pessarów.
 
Maleństwa serduszko mocno bije. Sprawdzają 2 razy dziennie.
Czuję się nieźle, ciemną krew widzę tylko na papierze toaletowym. Mam nadzieję, że przetrwam dłużej.

Sprawdzałam na konto pessaru, na Litwie podobnie jego nie nakładają. W google jedynie znalazłam łotewską reklamę pessarów.
Maleństwo jest silne, oby zostało u Ciebie w brzuchu jak najdłużej! ❤️🤞🤞🤞 Szkoda że na miejscu nie masz takich opcji jak pessar itp, byłabyś z nim o wiele spokojniejsza...
 
Hejo. Jak się macie dziewczynki? Ja od rana fatalnie, boli mnie tak żołądek, że aż mi niedobrze. Nie pojechałam do diabetologa tylko poprosiłam o leleporadę. Bo bałam się, że nie dam rady 🤢
 
reklama
Do góry