reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Tutaj mam najwięcej wsparcia.
Mąż podobnie załamany, tylko nie pokazuje. Chce bym przetrwała jeszcze miesiąc.
Rodzice nie chcą by mi coś się stało. Ale mówią że nie przeżyją kolejnego pogrzebu. Lepiej teraz podać się terminacji.
A ja próbuję zwyciężyć jakiś czas leżąc.
Pod wieczór został śluz z odrobiną krwi:)
Dobrze, że krwawienie ustaje...
 
reklama
Tutaj mam najwięcej wsparcia.
Mąż podobnie załamany, tylko nie pokazuje. Chce bym przetrwała jeszcze miesiąc.
Rodzice nie chcą by mi coś się stało. Ale mówią że nie przeżyją kolejnego pogrzebu. Lepiej teraz podać się terminacji.
A ja próbuję zwyciężyć jakiś czas leżąc.
Pod wieczór został śluz z odrobiną krwi:)
Kochana nie dziwię się, że każdy załamany :(. To strasznie smutne co się u Ciebie dzieje. Ale możliwe, że już krwotok nie wystąpi. I już wszystko będzie dobrze? Bo rozwarcie stoi w miejscu? I dostajesz antybiotyk na tą baketrię?
 
Pochować własne dziecko to tragedia.
Bez różnicy czy to 6 tydzień czy 25 czy 40 tydzień.
Każda strata jest straszna 😪😪

Trzymaj się kochana dzielnie !
Decyzję musisz podjąć z mężem słuszna zgodnie z Waszymi sumieniami.
 
Niestety rozwarcie jest większe. Trzymam się. Lekarka odczepiła się z przerywaniem, bo mniej krwawię. Kurs antybiotyków już zakończyłam. Więcej nic mi nie dają. Jedynie będą monitorować stan mój i dziecka. Jeśli co, przypiszą leki.
Mój plan dociągnąć do 22 tygodnia (według lekarki do poniedziałku). Jeśli nic nie będzie dziać się, to do 23.
 
Niestety rozwarcie jest większe. Trzymam się. Lekarka odczepiła się z przerywaniem, bo mniej krwawię. Kurs antybiotyków już zakończyłam. Więcej nic mi nie dają. Jedynie będą monitorować stan mój i dziecka. Jeśli co, przypiszą leki.
Mój plan dociągnąć do 22 tygodnia (według lekarki do poniedziałku). Jeśli nic nie będzie dziać się, to do 23.

Musisz być dzielna razem z mężem ❤️

A znasz przyczynę dlaczego tak się dzieje już drugi raz ?
Myślę że masz niewydolnosc szyjki macicy przychodzi 20-22 tydzień i masz rozwarcie jak do porodu.
Jeśli jest to co pisze mysle że warto pomyśleć np o taśmie TAC , pessar , szew itp.
Chociaż jeśli miałaś dwa porody przedwczesne to mysle że tasma TAC jest najlepsza.
Ale to już musisz wiedzieć co jest przyczyną rozwarcia w ogóle że tak się dzieje już drugi raz 😞
 
My dzisiaj byliśmy u lekarza 23 tydzień plus 4 dni ❤️
Mała fikala w brzuszku ❤️
Pani doktor założyła mi ten pessar.
Założenie w sumie nie boli jedynie dziwne odczucie ale po chwili kiedy jest już założony na swoim miejscu brak tego dziwnego odczucia.
Wizyta kontrolna za tydzień.

Martwię się ale z drugiej strony chce wierzyć że będzie dobrze ❤️
 
Myślałam o pessarze. Podpytywałam swą ginekolog na konto szyjki, cały czas mówiła że długość jest dobra. A po kilku dniach po wizycie, rozwarcie 1,5cm i widoczny worek w pochwie :(
Po pierwsze trzeba znaleźć dobrego lekarza, który prowadził by ciążę.

Bardzo ciekawe, że córkę donosiłam i ani razu nie leżałam w szpitalu.
 
reklama
Myślałam o pessarze. Podpytywałam swą ginekolog na konto szyjki, cały czas mówiła że długość jest dobra. A po kilku dniach po wizycie, rozwarcie 1,5cm i widoczny worek w pochwie :(
Po pierwsze trzeba znaleźć dobrego lekarza, który prowadził by ciążę.

Bardzo ciekawe, że córkę donosiłam i ani razu nie leżałam w szpitalu.
Myślę że powinnaś mieć dawno zaproponowany chociażby pessar / szew.
Mieszkasz zagranicą więc nie wiem jak to wygląda u Ciebie w kraju ale na niewydolna szyjkę macicy najlepsza jest tasma TAC.
Bliska osoba z mojego otoczenia ma założona taśmę TAC właśnie ze względu na porody przedwczesne.

Wiesz przy pierwszym dziecku może poprostu zwyczajnie Ci się udało może też uaktywniło się to właśnie po pierwszym porodzie.
Corka jest 1 dzieckiem a później miałaś poród przedwczesny i teraz drugi raz ?
 
Do góry