reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

A dlaczego aż tak daleko macie wyznaczone połówkowe? Z powodu jakiś wcześniejszych doświadczeń?

Cieszę się, ze wszystko dobrze po wizycie. Tak jak @maszak napisała - po połówkowych trochę odetchniesz, zaczniesz przygotowywać wyprawkę i cieszyć się, ze wkrótce mały człowieczek pojawi się na świecie😄
Jestem po 3 poronieniach.
Mam nie prawidłowy kartiotyp.
Trzecia ciąża była ciąża bliźniacza i jak się okazało chłopcy również mieli nie prawidłowy kartiotyp a dokładnie translokacje niezrownowazona ja mam zrównoważona gdzie jest się zdrowym człowiekiem ale schody pojawiają się gdy chce się posiadać potomstwo.

Pani doktor tam nas skierowała taka rzuciła propozycje na pierwsze pojechaliśmy ale na te połówkowe trochę się obawiam za długi czas w drodze.
Pójdziemy do niej bo ona takie badania również wykonuje.

Chyba chciała skonsultować również jej badania z kimś wyżej tak nam się wydaje. Ale tak jak i u niej i w tej Warszawie wszystko było dobrze ❤❤
 
reklama
Ogólnie mamy wizytę ustalona na lipiec w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie od razu zostaliśmy zapisani po pierwszych badaniach prenatalnych.
Ale nie wiem czy się zdecydujemy jechać taki kawal drogi bo wiadomo to już będzie wyższa ciąża i trochę strach jest.
W jedną stronę to około 3 i pół godz w zależności jak po drodze wiadomo że postoje muszą być więc to się wydłuży w czasie i tak naprawdę na nogach spędzę ponad 10 godzin.
Zobaczymy.
W razie co nasza pani doktor również wykonuje takie badania i chyba zostaniemy u niej a tam wizytę odwołam. Będę jeszcze się z nią konsultować na kolejnej wizycie.

Ja w 30 tc jechalam 10 h w jedna strone do tesciow. Ale b.dobrze sie czulam i robilismy sporo postojow. Zobaczysz, jak bedziezz sie czuc i blizej badania mozecie zdecydowac, czy jedziecie tak daleko czy nie.
 
Witam w poniedziałek 😘
Co tam u Was słychać?
My wkroczyliśmy w 17 tydzień ❤😍😘
U mnie jutro pyknie 17 tydzień 😁 cały weekend robolikismy przy remoncie pokoju, ja tyle ile mogłam oczywiście, mąż się namęczył sto razy bardziej biedak... Dziś spać mi się chce, głowa boli.... Ale jutro mam wolne 😁 wczoraj zamówiliśmy fotelik dla bobasa - nie planowałam niczego kupować tak wcześnie ale trafiliśmy na mega promocję, stwierdziliśmy że zamówimy i zobaczymy co to za cudo, jak coś wzbudzi nasze wątpliwości to zwrocimy 😁 kupiliśmy lionelo lennart, był przeceniony z 469 na 200, końcówka z magazynu, po chwili jak kupiłam już go nie było w sklepie 🙂
 
Ostatnia edycja:
U mnie jutro pyknie 17 tydzień 😁 cały weekend robolikismy przy remoncie pokoju, ja tyle ile mogłam oczywiście, mąż się namęczył sto razy bardziej biedak... Dziś spać mi się chce, głowa boli.... Ale jutro mam wolne, mam rano pazury, potem pokaże po aptekach poszukam clexane bo u mnie we wsi w aptekach nie ma, jest tez dzień targowy więc trochę owocków i warzyw sobie kupię 🤤 takiego smaka na swoją fasolkę mi narobilyscie że tylko o niej myślę 🤣 wczoraj zamówiliśmy fotelik dla bobasa - nie planowałam niczego kupować tak wcześnie ale trafiliśmy na mega promocję, stwierdziliśmy że zamówimy i zobaczymy co to za cudo, jak coś wzbudz inasze wątpliwości to zwrocimy 😁 kupiliśmy lionelo lennart, był przeceniony z 469 na 200, końcówka z magazynu, po chwili jak kupiłam już go nie było w sklepie 🙂
Czyli jedziemy na tym samym wózku 😉
U mnie bodajże 17 tyg I 2 dni ( plus minus)
Ja z zastrzykami nie mam problemu neoparin jest dostępny w której aptece bym nie brała cale szczęście nie płace nic bo z tego co wiem to koszt 10 strzykawek to koszt około 80 złoty.
Raz jedyny zapłaciłam bodjaze 5 złoty za opakowanie ale to raz jedyny zawsze mam refundacje.

My nie mamy jeszcze nic dla smyka.
Jeszcze nie do końca wiemy kto mieszka w brzuszku 😍
Ale myślę że mamy jeszcze na to chwilę.
Tak naprawdę dla dzieciaków jest masa tego wszystkiego tylko trzeba mieć pełen portfel 🤪😉🤣
 
Czyli jedziemy na tym samym wózku 😉
U mnie bodajże 17 tyg I 2 dni ( plus minus)
Ja z zastrzykami nie mam problemu neoparin jest dostępny w której aptece bym nie brała cale szczęście nie płace nic bo z tego co wiem to koszt 10 strzykawek to koszt około 80 złoty.
Raz jedyny zapłaciłam bodjaze 5 złoty za opakowanie ale to raz jedyny zawsze mam refundacje.

My nie mamy jeszcze nic dla smyka.
Jeszcze nie do końca wiemy kto mieszka w brzuszku 😍
Ale myślę że mamy jeszcze na to chwilę.
Tak naprawdę dla dzieciaków jest masa tego wszystkiego tylko trzeba mieć pełen portfel 🤪😉🤣
Dokładnie, dlatego się pospieszyliśmy jak zobaczyliśmy tę wyprzedaż, miałam kupić w tej samej cenie używany, też lionelo, tylko inny model 🙂 głównie będziemy się zaopatrywać na olx jednak, większość rzeczy nie musi być przecież nówką, ważne że zadbane i bezpieczne 😁
 
Dokładnie, dlatego się pospieszyliśmy jak zobaczyliśmy tę wyprzedaż, miałam kupić w tej samej cenie używany, też lionelo, tylko inny model 🙂 głównie będziemy się zaopatrywać na olx jednak, większość rzeczy nie musi być przecież nówką, ważne że zadbane i bezpieczne 😁
Ja jeszcze nie myślałam gdzie będę się zaopatrywać ale mam zamiar cala wyprawkę kupić u jednego sprzedawcy.
Widziałam na fb jak oferują mega wyprawki w tym jest wózek łóżeczko pościel ubranka jakieś tam kosmetyki dla mamy i dla dziecka. Ogólnie to co jest potrzebne na samym początku. I w zależności jaka kto kwotę może poświęcić są chyba od 2500 do 4500 te wyprawki.
 
Cześć kobietki.
U nas dziś 19+0. Wróciłam właśnie od swojej ginekolog, wszystko dobrze z dzieciaczkiem. Serduszko pięknie bije, rośnie jak na drożdżach, spala sobie z rączkami nad głową. 😉

Ale zmartwiłam się, bo ginekolog powiedziała, że łożysko mam nisko umiejscowione. Zakaz współżycia, odpoczywać, nie dźwigać. Za dwa tygodnie mam USG połówkowe, liczę na jakieś dokładniejsze informacje.

Powiem Wam, że póki co ciąża to dla mnie ciągły stres. Od wizyty do wizyty... Żałuję, że nie potrafię tak po prostu cieszyć się tym stanem.

Pogoda dziś cudna, w Gdańsku już dziś czuć lato. ❤️
 
reklama
Cześć kobietki.
U nas dziś 19+0. Wróciłam właśnie od swojej ginekolog, wszystko dobrze z dzieciaczkiem. Serduszko pięknie bije, rośnie jak na drożdżach, spala sobie z rączkami nad głową. 😉

Ale zmartwiłam się, bo ginekolog powiedziała, że łożysko mam nisko umiejscowione. Zakaz współżycia, odpoczywać, nie dźwigać. Za dwa tygodnie mam USG połówkowe, liczę na jakieś dokładniejsze informacje.

Powiem Wam, że póki co ciąża to dla mnie ciągły stres. Od wizyty do wizyty... Żałuję, że nie potrafię tak po prostu cieszyć się tym stanem.

Pogoda dziś cudna, w Gdańsku już dziś czuć lato. ❤️
To tak jak i u nas ciągły stres od wizyty do wizyty. I takie odliczanie dni do kolejnej wizyty.

Czyli relaksuj się i nie zamartwiaj ( wiem łatwo się mówi).
 
Do góry