reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Halo Mamusie
My dziś egzaminujemy ;). Trzymajcie kciuki, żeby córa zdała. Wierzę, że będzie dobrze, ale stresu przy tym tyle, że hoho.
Normalnie mąż by pojechał, ale w szkole mamy ciężkie zebranie- bo mamy dużo agresywnych dzieci i w koncu się rodzice tych grzeczniejszych obudzili, że dłuzej się nie da!( no i na zebranie nie idę bo chyba bardziej by mnie z równowagi wyprowadziło) .
Jak Wasze samopoczucia? Jal Wasze brzuszki, bo mój to już jest widoczny, a jak leżę na wznak to wystaje🤣🤣
Trzymamy kciuki, na pewno będzie zadowolona z wyniku 😇😇
Moje samopoczucie dzisiaj takie sobie :p Jakoś jestem szczególnie głodna, choć nie wiem czy uda mi się dużo zjeść i czy nie zwrócę 🙈
 
reklama
Hej dziewczynki.
Młoda zdała :), i jest w 4 klasie fortepianu. Jesli chodzi o zebranie to chyba szkoda słów🙉... bo my mamy zgłaszać na policję agresywne zachowania, a szkoła nic nie moze zrobić.
Nie mam totalnie humoru 🙈🙉🙊
A Wy jak się macie?
Gratulacje dla córki!

Ja dzisiaj mam wizytę u lekarza.
Trochę stracha mam czy wszystko w porządku z dzieciakiem.
 
reklama
Do góry