reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Miałyście już robione zdjęcie w 12 tygodniu? Ja ostatnio w 10 i fasolka była za mała. I chciałabym wiedzieć jak wasze w tym terminie
 
reklama
A szczepiłyście dzieci na rotawirusy? Zastanawiam się czy to coś pomaga i wtedy dziecko faktycznie nie łapie tych jelitowek. Macie doświadczenie?
U mnie córka była szczepiona i powiem tak ona raz zwymiotowała a ja wymiotowałam cały dzień. Ona nawet jak w żłobku panuje jelitówka to ona jest zdrowa. Na początku raz zachorowała. Więc można powiedzieć że działa bo chodzi do żłobka od połowy stycznia
 
Dziewczyny, a jak mam 13t3d to już 2 trymestr i 4 miesiąc zarazem się zaczął czy dopiero od 14t0d? 🙈
U mnie w aplikacji 2 trymestr zaczyna sie od 14+0. No i na chlopski rozum- prenatalne 1 trymestru robi sie do 13+6 :)
Jestem nowa dzisiaj dołączyłam do grupy baby boom.Ale rozumię że jesteście ostrożne chciałam należeć do grupy kobiet które jak ja mają termin porodu na listopad 2022.Zawsze na takich grupach można podzielić się swoimi wątpliwościami zasięgnąć porady .
Wystarczylo sie przywitac, jak to zrobila kazda z nas, napisac np. w ktorym jestes tygodniu, ktora ciaza, no nie wiem- napisac 😏 a nie tak od razu wyskakiwac z prosba o dolaczenie do prywatnej grupy, nie wiedzac nawet co to za grupa i o co w niej tak naprawde chodzi.

Nie wiem jak Wy dziewczyny, ale ja sie czuje troche inwigilowana 😅 nagle ujawniaja sie osoby, ktore nas podczytuja i wiedzac, ze niedlugo rozrywka sie skonczy ujawniaja sie jako nowi uzytkownicy 😜
 
@Justyna3210 A pytałaś rodziców co dziecko chce? Ja nie lubię drogich prezentów i uważam takie 500 zł to już za dużo. Kurdę na ślub się mniej dawało ;), choć pewnie i teraz się czasy zmieniły. Nasze córy od nas rowery dostały, od mojej babci pierścionki, a od innych kasę.

Teraz troche przesada z tymi prezentami. Sami 8dziemy za tydzien na komunie chrzesniaka mojego partnera. Ale rodzice chlopca bardzo fajnie sie zachowuja, nic nie wymuszaja z prezentami i nie maja oczekiwan. Bo pytalismy, co chlopiec by chcial. Mowili, ze nawet slodycze wystarcza. I maja racje, chodzi o sakrament. Wiadomo, ze kazdy cos da mimo to, ale nie ma tej presji.
 
Przez majówkę mnie nie było i ciężko was nadrobić 😄 w piątek byłam na wizycie i wszystko ok maleństwo nadrobiło 4 dni i z OM i USG termin na 15.11 🙂 na prenatalne idę dopiero 13 maja. W domu mam 2 koty. Ja akurat się cieszę ze rodziców i teściów mam blisko siebie bo zawsze pomaga I mogę młodego zostawić jak gdzieś chcemy wyjechać na parę godzin.
 
Przez majówkę mnie nie było i ciężko was nadrobić 😄 w piątek byłam na wizycie i wszystko ok maleństwo nadrobiło 4 dni i z OM i USG termin na 15.11 🙂 na prenatalne idę dopiero 13 maja. W domu mam 2 koty. Ja akurat się cieszę ze rodziców i teściów mam blisko siebie bo zawsze pomaga I mogę młodego zostawić jak gdzieś chcemy wyjechać na parę godzin.

Mamy ten sam termin. Choc na prenatalnych okazalo sie, ze dziecko pare dni starsze niz byc wynikalo z om, ale zobacze, co powie moj gin. Czy zmieniamy termin, czy zostawiamy.
 
reklama
U mnie w aplikacji 2 trymestr zaczyna sie od 14+0. No i na chlopski rozum- prenatalne 1 trymestru robi sie do 13+6 :)

Wystarczylo sie przywitac, jak to zrobila kazda z nas, napisac np. w ktorym jestes tygodniu, ktora ciaza, no nie wiem- napisac 😏 a nie tak od razu wyskakiwac z prosba o dolaczenie do prywatnej grupy, nie wiedzac nawet co to za grupa i o co w niej tak naprawde chodzi.

Nie wiem jak Wy dziewczyny, ale ja sie czuje troche inwigilowana 😅 nagle ujawniaja sie osoby, ktore nas podczytuja i wiedzac, ze niedlugo rozrywka sie skonczy ujawniaja sie jako nowi uzytkownicy 😜

No ja to w szoku jestem. Powiem szczerze, ze sporo się tu udzielam, bo fajnie pisać z dziewczynami, które tak samo oczekują dzidziusia i dziela się swoimi doświadczeniami. Ale na inne wątki zupełnie nie starczyłoby mi czasu, a w życiu realnym tyle rzeczy się dzieje plus obowiązki rozne, ze już zupełnie nie ogarniam, skąd pewne osoby maja czas żeby wchodzić na każdy wątek i czytać posty kobiet, które ich zupełnie nie dotyczą, a czasem wyskoczyć jak Filip z konopii z jakaś oceną czyjejś sytuacji znając ja tylko po łebkach. No nie spodziewałam się, ze ktoś może sobie dla rozrywki (lub jakiś innych celów, bo w sumie niewiadomo po co) czytać nasze wywody jak dobra książkę przygodową😂
Przestałam się tu czuć bezpiecznie i czekam na ta nasza prywatną grupę. Myśle, ze się tam fajnie zgramy😄
 
Do góry