reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Ola miała ciążę pozamaciczną chyba z tego co kojarzę. Chwilkę była u nas na grupie, ale to chwilkę tylko. Ja to ostatnio mniej tu zaglądałam i ciężko mi było nadgonic wszystkie strony, nawet jak ktoś nowy pisze to ja nie wiem czy to ja kogoś nie kojarzę czy to serio nowa osoba 🙈
Nie była mamą listopadową... tylko jak jej czytałam to doradcą od cc i prywatnych porodów...
 
reklama
Jest tu tez inna Ola i może dlatego też niektórym się myli :) bo obie mają te imię i ciąg jakichś liczb w nicku
 
Jest tu tez inna Ola i może dlatego też niektórym się myli :) bo obie mają te imię i ciąg jakichś liczb w nicku
Może ja mówię o tej tutaj co pisała wczoraj że juz się tu miała nie wypowiadać, ale jednak do myszy coś musiała... przeczytałam pierwsze zdanie i nie czytałam i tej całej reszty która cos do myszy pisała... to jest okropne... rozumiem, że to forum i każdy może się wypowiedzieć, ale nie dość, że dziewczyna straciła 1 dzieciatko i drugą ciąże to tak dobijać... no dramat przecież nie pytała czy ma zajść w kolejną i co ma zrobić... prawda?
 
No właśnie ja też nie szczepiłam i zastanawiam się czy to pomaga. Ale widzę, że to po prostu nie ma reguły
U nas pomogło. Młoda złapała w klubiku dla dzieci, jak chyba wszystkie maluchy. Ale wymioty trwały tylko 9 godzin, z czego 6 to był hard core I jeden dzień biegunki. W sumie udało się bez szpitala, a nawet lekarza.
A nas w domu wszystkich przeczołgało po kilka dni, łącznie z babcią.
 
Moj ginekolog robi zdjecia 3d, ale z poprzedniej ciazy mam moze jedno porzadne takie. Takie dwa pucki policzki tylko widac na zdjeciu i taka pucia wyszla potem z brzucha 😁 Musi sie jeszcze dziecko dobrze ulozyc, zeby ladne zdjecie wyszlo. Teraz tez mi robi, ale narazie maly ufoludek. Z prenatalnych mam takie np.
Który to tydzień?
 
A jak Twoje dzieci zareagowały na szczepienie na meningokoki? Bezobjawowo czy miały gorączkę po szczepieniu?
Są dwa szczepienia ma meningokoki. Bexero - na te najczęstsze, to jest ciężka szczepionka. U nas 1 dawka super, 2 gorączka pomimo paracetamolu, 3 prawie ok, ale.przez 4 tygodnie mała miała gule na nodze. I jest szczepionka Nimenrix na meningo z 3 innych grup, ona jest raczej łagodna.
 
reklama
Ale gorzej to znaczy jak?? Brzuch cie boli? Plamisz? Mnie też boli i za każdym razem na razie jest wszystko w porządku.
Ogólnie z moim zdrowiem jest kiepsko, miałam wcześniej guza ślinianki przyusznej. Przez hormony dziad się odnowił. Czy jest jakaś prywatna grupa? Wszystkie choroby świata mnie nagle dopadły Bo trochę mnie nie było i się pogubiłam.
 
Do góry