reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Szanowna pani ja na waszą grupę trafiłam przypadkiem i widząc że macie utworzoną grupę kobiet spodziewających się dziecka w listopadzie pomyślałam że fajnie będzie mieć wsparcie mam które nurtują te same problemy obawy.Nie wiedziałam jak dołączyć i widząc jak kobitka prosi wprost o dopisanie do grupy stwierdziłam że i ja tak napiszę .Nie było tematu twórzcie sobie swoją grupę jestem bardzo rozczarowana bo nie wiedziałam że tyle jadu może być przez zwykłe niepowiedzenie" dzień dobry",przepraszam że wogóle pisałam pozdrawiam życzę wszystkiego dobrego.

Jeśli to do mnie, bo nie wiem - przecież ja nie wyganiam z publicznego forum. Proszę tu jak najbardziej pisać. Przecież może Pani pisać tutaj, prawda? I oczywiście każda z nas dołączając tutaj powiedziała „dzień dobry” i napisała kilka slow o sobie.
My rozmawiamy o forum prywatnym, na którym będą dziewczyny ktore sie już dobrze znają z tego watku. Tam z przyczyn bezpieczeństwa nie wpuścimy osób, ktore trafiły do nas dziś. Proszę to zrozumieć i uszanować.
 
reklama
Witam, długo mnie tu nie było, ciężko wszystko nadrobić, u mnie 12t2d ostatnio znów nawrót mdłości, senność i wymioty, a zaczynało się robić tak dobrze 😄. Ja po prenatalnych z USG u maluszka wszystko dobrze 😍czekam na wyniki z krwi. Termin potwierdzony 13.11
 
Szanowna pani ja na waszą grupę trafiłam przypadkiem i widząc że macie utworzoną grupę kobiet spodziewających się dziecka w listopadzie pomyślałam że fajnie będzie mieć wsparcie mam które nurtują te same problemy obawy.Nie wiedziałam jak dołączyć i widząc jak kobitka prosi wprost o dopisanie do grupy stwierdziłam że i ja tak napiszę .Nie było tematu twórzcie sobie swoją grupę jestem bardzo rozczarowana bo nie wiedziałam że tyle jadu może być przez zwykłe niepowiedzenie" dzień dobry",przepraszam że wogóle pisałam pozdrawiam życzę wszystkiego dobrego.
Aga domyślam się, że tak masz na imię. Super, że chcesz do nas dołączyć. Nikt nie ma dla Ciebie, żadnego jadu. Tylko my tu już piszemy drugi miesiąc i niejeden temat mamy poruszony. Wiemy która ciąża itp itd. Nikt nie chciał Cię obrazić, tylko nawet jesli dopiero dołaczyłaś i troszkę sie cofnęła nawet 2-3 tyg to byś widziała, ze piszemy o zamkniętej grupie dla tych mam, które coś o sobie napisały. Ty przedwszystkim powinnaś się przywitac i napisać, ze dopiero nas znalazłaś i kilka słów, a potem dopytywać o reszte :). Jak Cię poznamy to i zaprosimy na prywatną. A tak to nawet nie wiemy jakie masz troski.
 
Ja po Sanco, bardzo sie stresuje wynikiem ... Mam nadzieje, ze bedzie szybko.

Swoich dzieciaczkow nie mam, ale u nas jest pogrom jeśli chodzi o rota... Kilka moich kolezanek wyladowalo z maleństwami w szpitalu 😕 ogolnie mam wrażenie, ale takie samo zdanie maja kolezanki, ze naprawdę dawno nie było takiego wysypu wirusow wszelakich u dzieci 😕

Wszystkiego naj dla jubilatki!!! 🥳😘🌻 Zdrowka dla Ciebie i Malenstwa! 🤗
 
No coś Ty - ja byłam pewna ze ona była w ciąży i poronila jak tak napisała, ze jednak nie będzie mama w listopadzie. Kurcze to ja już nic nie wiem. Tym bardziej jestem za jak najszybszym uruchomieniem prywatnej grupy. I za tym żeby nie wpuszczać już do niej nikogo poza nami. A zwłaszcza osób które nagle teraz się ujawianiają z prośba o dodanie do grupy bez napisania „dzień dobry” i kilku slow o sobie. Fajnie się nas czytało z ukrycia?😉 show is over😄
O kobietko .. ja czasem wchodzę na nowe wątki .. i omg jest prawie na każdym. I pewnego razu trafiłam jak 40 letnia kobieta zaszła w ciąże i ma dużo starszego partnera(i jeszcze mu o tej ciazy nie powiedziała i w zasadzie nie wiedziała co zrobić).... ja tej kobiecie napisałam, ze tak naprawdę w tych czasach, wiek to liczby ważne jest jal się czują itp no i że sam tatuś powinien się powiedzieć... łolaboga nawrt mi się oberwało, że piszę głupoty, że on za stary na ojca itp... więc jak tylko gdzieś jej madrosci widzę to nawet nie czytam...
 
Jestem nowa dzisiaj dołączyłam do grupy baby boom.Ale rozumię że jesteście ostrożne chciałam należeć do grupy kobiet które jak ja mają termin porodu na listopad 2022.Zawsze na takich grupach można podzielić się swoimi wątpliwościami zasięgnąć porady .
Jesteś tu na wątku otwartym, możesz tu się przywitać i coś i sobie napisać przecież, tak jak dziewczyny pisały wyżej, trochę to nieładnie od razu prosić o dołączenie do naszej prywatnej grupy, kiedy my Ciebie w ogóle nie znamy 🙂
 
O kobietko .. ja czasem wchodzę na nowe wątki .. i omg jest prawie na każdym. I pewnego razu trafiłam jak 40 letnia kobieta zaszła w ciąże i ma dużo starszego partnera(i jeszcze mu o tej ciazy nie powiedziała i w zasadzie nie wiedziała co zrobić).... ja tej kobiecie napisałam, ze tak naprawdę w tych czasach, wiek to liczby ważne jest jal się czują itp no i że sam tatuś powinien się powiedzieć... łolaboga nawrt mi się oberwało, że piszę głupoty, że on za stary na ojca itp... więc jak tylko gdzieś jej madrosci widzę to nawet nie czytam...
Kojarzę nawet ten wątek
 
O kobietko .. ja czasem wchodzę na nowe wątki .. i omg jest prawie na każdym. I pewnego razu trafiłam jak 40 letnia kobieta zaszła w ciąże i ma dużo starszego partnera(i jeszcze mu o tej ciazy nie powiedziała i w zasadzie nie wiedziała co zrobić).... ja tej kobiecie napisałam, ze tak naprawdę w tych czasach, wiek to liczby ważne jest jal się czują itp no i że sam tatuś powinien się powiedzieć... łolaboga nawrt mi się oberwało, że piszę głupoty, że on za stary na ojca itp... więc jak tylko gdzieś jej madrosci widzę to nawet nie czytam...
Ola miała ciążę pozamaciczną chyba z tego co kojarzę. Chwilkę była u nas na grupie, ale to chwilkę tylko. Ja to ostatnio mniej tu zaglądałam i ciężko mi było nadgonic wszystkie strony, nawet jak ktoś nowy pisze to ja nie wiem czy to ja kogoś nie kojarzę czy to serio nowa osoba 🙈
 
Ola miała ciążę pozamaciczną chyba z tego co kojarzę. Chwilkę była u nas na grupie, ale to chwilkę tylko. Ja to ostatnio mniej tu zaglądałam i ciężko mi było nadgonic wszystkie strony, nawet jak ktoś nowy pisze to ja nie wiem czy to ja kogoś nie kojarzę czy to serio nowa osoba 🙈
Tak, ale z tego co kojarzę, to nawet to nie było w listopadzie tylko wcześniej.
Kilka razy po prostu coś tu pisała, zwłaszcza jak Mysza się udzielała
 
reklama
@Justyna3210 A pytałaś rodziców co dziecko chce? Ja nie lubię drogich prezentów i uważam takie 500 zł to już za dużo. Kurdę na ślub się mniej dawało ;), choć pewnie i teraz się czasy zmieniły. Nasze córy od nas rowery dostały, od mojej babci pierścionki, a od innych kasę.
 
Do góry