reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

To ja mam w porównaniu z wami luksusowo. Mam blisko rodzinę, która w każdej chwili mi pomaga. Do tego mąż, który ma z małą tak silną więź, jak druga mama🙂 podziwiam was dziewczyny że dajecie radę w ciąży z maluchami bez pomocy! Jesteście niesamowite.
 
reklama
Dziewczyny, a kiedy zakładamy tą prywatną grupę? Tak żeby móc w pełni swobodnie rozmawiać, bo jak widać nie tylko my czytamy co piszemy… 😅

Ja bym chciała jak najszybciej. Zwłaszcza od wczoraj mam takie wrażenie, ze za dużo osób postronnych nas czyta…
Także może otwórzmy te grupe już i nie czekajmy do końca maja?
 
Ja bym chciała jak najszybciej. Zwłaszcza od wczoraj mam takie wrażenie, ze za dużo osób postronnych nas czyta…
Także może otwórzmy te grupe już i nie czekajmy do końca maja?
Ja odnioslam takie samo wrazenie. Zaczynamy sie otwierac, pisac skad jestesmy, pisac o swoich rodzinach, wiec to chyba czas najwyzszy na prywatna grupe.
 
Ja Wam powiem ze takiego dola załapałam ze masakra. Dobijają mnie wiadomości odnośnie podwyżki stop procentowych bo zaraz myśle ze będąc na macierzyńskim nie będę mogła brac dyżurów wiec dodatkowy pieniądz odjedzie.. Do tego jak się rodzina dowie to Będę słyszała po co 4 dziecko jak się zle dzieje w kraju… Masakra normalnie tak mnie te myśli dobijaja
 
reklama
Do góry