reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
Łyżeczkowali mnie bo po tym jak lekarz, który stwierdził biochem nie widział zarodka jednak wysłał mnie do szpitala i tam na usg lekarz zobaczył resztki jeszcze po poronieniu wiec tutaj już biochemiczna została wykluczona. Wiec wysłali na hist-pat. Ja najchętniej bym sobie jajowody podwiązała bo wiem ze nie chce już i to się nie zmieni ale w Polsce to nielegalne.

Ale Twój mąż już wazektomie może zrobić.
Szczególnie że średni raczej z niego material na ojca
 
Ale Twój mąż już wazektomie może zrobić.
Szczególnie że średni raczej z niego material na ojca
A może bym chciała sobie ułożyć życie z kimś innym? A co do tego kto jest jakim materiałem na ojca lub nie- darowalabym sobie taki komentarz- nie masz prawa obrażać mnie w ten sposób.
 
Mam wrażenie, że mało tutaj ostatnio się udzielam. Myślałam nawet czy nie zrobić sobie przerwy na jakis reset, ale chyba nie, bo jeszcze gorzej się rozkleję wewnętrznie. Muszę wziąć się w garść. ;)
To pewnie energia teściowej mnie dobiła, bo dzisiaj nas odwiedziła.
Zazdroszczę wszystkim, które mają jakąkolwiek pomoc babć do dzieci ;) z jednej strony zawsze można chwilkę odetchnąć, a z drugiej wiem, że zawsze to jednak okazja do spięć... to może inaczej napiszę-zazdroszczę wszystkim, które macie fajne babcie do pomocy ;)

Macie jakieś sposoby na zgagę w ciąży w nocy? Przed tą ciążą już miałam od lekarza podejrzenie refluksu, zalecenie jedzenia max do godz. 18.00. Ale w ciąży grzeszki się zdarzają 🙄 poza tym muszę sobie zrobić badania z krwi na alergie pokarmowe, bo coś czuję, że to nie jest jedynie kwestia kwasów żołądkowych... mam alergięna pyłki, a to często się krzyżuje z jedzeniem...
 
A może bym chciała sobie ułożyć życie z kimś innym? A co do tego kto jest jakim materiałem na ojca lub nie- darowalabym sobie taki komentarz- nie masz prawa obrażać mnie w ten sposób.
Nikt Ciebie nie obraził, a jedynie Twojego meza w którym za grosz nie masz wsparcia. Zostawił Cię w natrudniejszym momencie. Ja osobiście gdyby mnie maz opuścił w takim momencie bym chciała jednak ułożyć sobie życie z kimś innym. I jeśli chcesz sobie ułożyć życie z innym to jak najbardziej masz do tego prawo. Chciałas wyjechać więc może skorzystaj z tego?
 
Nikt Ciebie nie obraził, a jedynie Twojego meza w którym za grosz nie masz wsparcia. Zostawił Cię w najważniejszym momencie. Ja osobiście gdyby mnie maz opuścił w takim momencie bym chciała jednak ułożyć sobie życie z kimś innym. I jeśli chcesz sobie ułożyć życie z innym to jak najbardziej masz do tego prawo. Chciałas wyjechać więc może skorzystaj z tego?
A ja sobie takich komentarzy nie życzę, bo ludzie się zmieniają. I tyle w temacie.
 
Mam wrażenie, że mało tutaj ostatnio się udzielam. Myślałam nawet czy nie zrobić sobie przerwy na jakis reset, ale chyba nie, bo jeszcze gorzej się rozkleję wewnętrznie. Muszę wziąć się w garść. ;)
To pewnie energia teściowej mnie dobiła, bo dzisiaj nas odwiedziła.
Zazdroszczę wszystkim, które mają jakąkolwiek pomoc babć do dzieci ;) z jednej strony zawsze można chwilkę odetchnąć, a z drugiej wiem, że zawsze to jednak okazja do spięć... to może inaczej napiszę-zazdroszczę wszystkim, które macie fajne babcie do pomocy ;)

Macie jakieś sposoby na zgagę w ciąży w nocy? Przed tą ciążą już miałam od lekarza podejrzenie refluksu, zalecenie jedzenia max do godz. 18.00. Ale w ciąży grzeszki się zdarzają 🙄 poza tym muszę sobie zrobić badania z krwi na alergie pokarmowe, bo coś czuję, że to nie jest jedynie kwestia kwasów żołądkowych... mam alergięna pyłki, a to często się krzyżuje z jedzeniem...
Mleko..
albo mqla łyżeczkę sody i dużo wody. Mnie jedynie to pomaga, a zmagam się bardzo często z zgaga. Większości nie reaguje ale jak mnie pali bardzo to biore sodę...
 
reklama
Do góry