reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
Ja juz po lekarzu. Jeszcze nic nie widać, najwyżej taki tyci zalążek pęcherzyka. Od razu robię betę i progesteron
 
Ja byłam wczoraj na usg piersi, ze względu na kontrole pewnej zmiany. Na szczęście potwierdził, że jest niegroźna. Przy okazji jak usłyszał, że dopiero co się dowiedziałam, że jestem w ciąży to powiedział, że możemy sprawdzić czy coś tam już widać 🙈 Macica i jajniki w porządku, tylko jeszcze za wcześnie było, tzn za mały poziom hcg żebyśmy coś zobaczyli i zalecił mi, zebym udała się do swojego ginekologa albo do niego za 2 tygodnie 🙈. Wiem, ze wtedy już będzie ładnie widać wszystko, ale jak ja wytrzymam tyle, już nie mogę się doczekać 😂
 
Ja byłam wczoraj na usg piersi, ze względu na kontrole pewnej zmiany. Na szczęście potwierdził, że jest niegroźna. Przy okazji jak usłyszał, że dopiero co się dowiedziałam, że jestem w ciąży to powiedział, że możemy sprawdzić czy coś tam już widać 🙈 Macica i jajniki w porządku, tylko jeszcze za wcześnie było, tzn za mały poziom hcg żebyśmy coś zobaczyli i zalecił mi, zebym udała się do swojego ginekologa albo do niego za 2 tygodnie 🙈. Wiem, ze wtedy już będzie ładnie widać wszystko, ale jak ja wytrzymam tyle, już nie mogę się doczekać 😂
Hahaha 😅 dasz radę 🙂
 
reklama
Do góry