reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
Ech, odwołali mi nagle wizytę, przełożyłam na jutro rano. A już blada chodziłam taka otumaniona że stresu. Po tych skrzepach trochę sluzu różowego i nic.
 
No w tej chwili powinnas dostac okres, bo to już te wartości.
0,28 - 0,72 ng/ml

Jak dostaniesz w nowym cyklu okres to zbadaj sobie progesteron przed owulacją tak kolo 12-14dc. i po owulacji 21-24dc. To zobaczysz czy masz dobre wartości, bo być może u Ciebie ten prog nie pozwala na zapłodnienie.
Dziękuję za podpowiedź, tak zrobię.
 
Jutro mam wizytę o 21, mega się denerwuje ... Z tego powodu dzisiaj jadę jeszcze na betę 🙂 😅 nie wiem po co sobie to robię 😀
A ja do soboty to jajko zniosę z tego stresu 😅 będzie dobrze, zobaczysz. Też mi przeszło przez myśl żeby w piątek jeszcze betę zrobić, ale trzy razy wystarczy. Jak ma być dobrze to będzie dobrze, a jak się zesra to się zesra, tak mówi rejestratorka u mojej ginekolog.
Rano mi zasmakowała drożdżówka z makiem i śledź w śmietanie, także chyba jest ok 😁😁
 
reklama
Do góry