reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

@xxx-xxx poza tym faza folikularna jest na poczatku a nie na końcu. Ty jesteś już w fazie lutealnej czyli za niskie wartości masz. Bo powinnaś mieć od 4,71 do 18 ng/ml.
Oki dzięki za obszerne wyjaśnienie faktycznie pomyliłam fazę, zbadam prog w tych 2 fazach, mocz i krew i z wynikami pójdę do lekarza, wizytę mam juz ustaloną na 21.03 i zobaczymy.
Trzymam kciuki za Was.
 
reklama
Na zatoki inhalacje z olbasa wymiatają. Mój Mąż też ma z nimi problem i właśnie tym się inhaluje i mówi, że mu dużo lepiej. Czuję się dobrze, chyba. Nie wiem sama czy to, że dobrze się czuję to dobrze czy nie 😅😅. Żadnych plamień, ani wymiotów. Mdlić to mdli bo wystarczy, że zjem raz dziennie i potem może jedzenia nie być. Nawet słodyczy, za które bym poszła na koniec świata 😁😁. Piersi bolą, w tym temacie nic się nie zmieniło. Z sedesem się zakumplowałam, bo często siku mi się chce,także zgłębiam tajniki porcelany 😁😁. No i spanie, mogę cały dzień.
Nie mam na co narzekać. Modlę się, żeby było dobrze.
 
Na zatoki inhalacje z olbasa wymiatają. Mój Mąż też ma z nimi problem i właśnie tym się inhaluje i mówi, że mu dużo lepiej. Czuję się dobrze, chyba. Nie wiem sama czy to, że dobrze się czuję to dobrze czy nie 😅😅. Żadnych plamień, ani wymiotów. Mdlić to mdli bo wystarczy, że zjem raz dziennie i potem może jedzenia nie być. Nawet słodyczy, za które bym poszła na koniec świata 😁😁. Piersi bolą, w tym temacie nic się nie zmieniło. Z sedesem się zakumplowałam, bo często siku mi się chce,także zgłębiam tajniki porcelany 😁😁. No i spanie, mogę cały dzień.
Nie mam na co narzekać. Modlę się, żeby było dobrze.
To masz o wiele więcej oznak 😁 będzie dobrze 🙂
 
Witajcie dziewczyny! Gratuluje wszystkim które zobaczyły dwie kreski 😊 mam 32 lata i dwie córki w domu 10 i 7 lat. W ciążę zaszłam beż problemu w 1 cyklu. Chciałabym trzecie dziecko. Cykl 31 dni. Dzisiaj 21 dc. Owulacja prawdopodobnie 18 dc. Dzisiaj zaczął pobolewac mnie podbrzusze. Czekam do do 27, 28 dc i pójdę zrobić betę. Nie mogę już wytrzymać. A mam jakoś przeczucie że może się uda. Sama jestem urodzona 1 listopada.
 
reklama
Do góry