reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Chcociaz nie w sobotę będę mieć 5+2, czyli tylko 4 dni młodsza a termin u mnie wychodzi albo 1 albo 3 listopada 😁😁 zobaczymy co wyjdzie z USG
Mi na jednym kalkulatorze wychodzi 3 listopada a na innym 31 października także cholera wie 😁. No właśnie albo będzie już serduszko albo za parę dni. Ciekawi mnie beta, we wtorek było ponad 4000 tysiące , ale nie będę więcej robić 😁
 
reklama
Mi na jednym kalkulatorze wychodzi 3 listopada a na innym 31 października także cholera wie 😁. No właśnie albo będzie już serduszko albo za parę dni. Ciekawi mnie beta, we wtorek było ponad 4000 tysiące , ale nie będę więcej robić 😁
Oj to już powinno być cos widać w sobotę 🙂 ja wczoraj miałam 1932 więc dzisiaj powinnam mieć coś koło 4000 a jutro koło 8000 a podobno serduszko widać już od 10000 🙂 ja kolejna wizytę umówiłam sobie na 11 marca 🙂 wtedy u mnie też powinno coś być widać 🙂

Co do cyklu to mam od 23 dni do 28 i teraz nie mam pojęcia skąd brać datę 🙂
 
Przepraszam, że się wtrącam w Wasz wątek, ale beta podwaja się co dwa dni a nie codziennie [emoji8]
Oj to już powinno być cos widać w sobotę [emoji846] ja wczoraj miałam 1932 więc dzisiaj powinnam mieć coś koło 4000 a jutro koło 8000 a podobno serduszko widać już od 10000 [emoji846] ja kolejna wizytę umówiłam sobie na 11 marca [emoji846] wtedy u mnie też powinno coś być widać [emoji846]

Co do cyklu to mam od 23 dni do 28 i teraz nie mam pojęcia skąd brać datę [emoji846]
 
Oj to już powinno być cos widać w sobotę 🙂 ja wczoraj miałam 1932 więc dzisiaj powinnam mieć coś koło 4000 a jutro koło 8000 a podobno serduszko widać już od 10000 🙂 ja kolejna wizytę umówiłam sobie na 11 marca 🙂 wtedy u mnie też powinno coś być widać 🙂

Co do cyklu to mam od 23 dni do 28 i teraz nie mam pojęcia skąd brać datę 🙂
 
Myślę, że do soboty to spokojnie dobiję do 10 000 😁😁. U mnie cykle mają swoją rozpiętość od 31 do 35 dni. Także też zagwozdka jest. Niby częściej 31. Zależy od poziomu wnerwienia 😅
 
Aż sprawdziłam z ciekawości i 1,5 roku temu miałam miesiac i dzień od om 4000 bety, było widać pęcherzyk. Teraz miesiąc i dwa tygodnie i jeszcze nic nie było widać. Wtedy cykl 28 dni, teraz 33 niby.
 
reklama
Aż sprawdziłam z ciekawości i 1,5 roku temu miałam miesiac i dzień od om 4000 bety, było widać pęcherzyk. Teraz miesiąc i dwa tygodnie i jeszcze nic nie było widać. Wtedy cykl 28 dni, teraz 33 niby.
Ja przed 1 ciąża cykle miałam 31 dniowe i jak byłam w 36 DC było widać pęcherzyk z ciałkiem żółtym a teraz okres mam od 23 do 28 (dwa razy 26, 25 i 28) i do ginekologa idę też w 36dc zobaczymy co zobaczy
 
Do góry