reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Ja najpierw przyszłam w 4 tygodniu, ale nic nie było widać, więc kazał mi przyjść za 2 tyg. Wtedy już było widać zarodek z serduszkiem i kazał mi przyjść za miesiąc :) Ale chciałabym częściej widzieć maleństwo, bo jestem niecierpliwa :p
No ja właśnie też do swojego lekarza chodzę co miesiąc a pomiędzy idę na PZU 🙂
 
reklama
Ja najpierw przyszłam w 4 tygodniu, ale nic nie było widać, więc kazał mi przyjść za 2 tyg. Wtedy już było widać zarodek z serduszkiem i kazał mi przyjść za miesiąc :) Ale chciałabym częściej widzieć maleństwo, bo jestem niecierpliwa :p
Ja tak samo, ale musi mi wystarczyć raz w miesiącu 😉 już mi zapowiedział że na następną wizytę z pełnym pęcherzem 😄 nie wiem jak to wytrzymam jak teraz juz muszę co 5 minut iść.
 
Dzień dobry Dziewczyny :)
Termin porodu : początek listopada, z kalendarza wynika 28.10.
Jestem po pierwszych badaniach i glukoza na czczo 91,8 mg/dl
Lekarz prowadzący w Luxmedzie opisał, że wyniki cukru na czczo w normie, ale czytam czytam i jestem BARDZO na granicy. Może któraś miała podobne doświadczenia w poprzednich ciążach?
Dodam, że bardzo pilnowałam od około 1,5 tygodnia co jem.

W środę mam wizytę u lekarki, do której chodzę prywatnie i jestem bardzo ciekawa co mi powie.
Przed ciążą - PCOS, na granicy IO, pewnie to może być powód...
 
Witam nowe mamusie na pokładzie 😁. Ojoj ile nas tu już jest.
@Ika89 co 4 tyg jest wystarczająco. Wiem, że fajnie dzidziolka oglądać. Ale umiarkowane usg jest bardzo ok. Ok 16-18 tyg będziesz czuć ruchy. Na prenatalnych dowiesz się czy ok, więc częściej nie ma sensu.
@MajaC A czemu pełny pęcherz?
@kas1815 masz na granicy, ale nie jesteś powyżej 92 więc raczej ok.. jakbyś miała powyzej to bys dostala juz skierowanie na krzywą. To Twoja pierwsza ciąża? Ja z synkiem miałam cukrzycę, teraz miałam 95 mg na czczo i mam skierowanie na krzywą.
@Pszczolka38 nie martw się. Może plamienie bo niski progestereon?
 
Ja leczę się w klinice i mam usg co 14 dni. Teraz mam przed świętami w piątek. Potem jak już zmienię na normalnego ginekologa po 12 tygodniu to pewnie będzie raz na miesiąc.
 
reklama
Do góry