reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Przed badaniem glukozy tak samo ważne jest zachowanie przerwy w jedzeniu, jak ograniczenie wysiłku fizycznego.. jeśli tak intensywnie zaczęłaś dzień, to ja bym nie dawała wiary temu wynikowi i powtórzyła.
No właśnie... nie chciałam tak ale jak dziecko wstało przed 6 to co zrobić... A zupę robiłam z nim u nogi, chociaż jak nic nie zjem to mi ciężko takie rzeczy robić ale musiałam bo potem nie miałabym co jeść cały dzien
 
reklama
No właśnie... nie chciałam tak ale jak dziecko wstało przed 6 to co zrobić... A zupę robiłam z nim u nogi, chociaż jak nic nie zjem to mi ciężko takie rzeczy robić ale musiałam bo potem nie miałabym co jeść cały dzien
No jasne.. nie zawsze wszystko pójdzie po Naszej myśli, jednak to ważne badanie, więc bym poprosiła lekarza o powtórne skierowanie i liczyła na bardziej dogodne warunki. :)
 
Ja mam wizytę 13 kwietnia i wtedy to będzie 10t3d. Tak się nie mogę doczekać, po miesiącu zobaczę moje maleństwo ❤️❤️❤️ Ciąża naprawdę uczy cierpliwości 🤪
Najpierw się cierpliwie czeka na nowy cykl, później się czeka na owulacje, a później na dwie kreski 😁 ja już po półtora roku mam cierpliwość opanowaną 😂😂😂
 
Witam was dziewczyny jestem tu nowa 😊 trzy dni temu zrobiłam po południu test 8 dni po spodziewanej miesiączce i wyszły piękne dwie kreseczki. Mam już dwójkę synów 17 i 11 lat. Rok temu w kwietniu poroniłam i dopiero teraz udało się poraz kolejny ale wierzę, ze tym razem będzie wszystko dobrze 😊 ostatni okres miałam 21 lutego (3 dni) wiec liczę tak, ze mam gdzieś początek 6 tyg ciąży licząc od 1 dnia okresu a od poczęcia 3/4 tyg. Z objawów to mam troszkę powiększone piersi tkliwe , senna jestem ale nie jakos tak bardzo i tylko w dzień bo w nocy zasnąć nie mogę, kręcę się i mam niespokojne sny. A Wy kobitki jak sie czujecie ?
 
Próbowałam się do Was wbić ale ciągle coś 🙈
Nie dam rady nadrobić wszystkiego. Mam nadzieję, że u Was dobrze. Widzę, że dochodzą nowe mamusie 🙂.
Niedługo skończę 39 lat, na pokładzie 3 latek i za chwilę już roczniak. Obaj nieźli agenci więc na nudę nie narzekam ale odpocząć choć chwilkę by się przydało, bo senności mnie straszne ogarniają w ciągu dnia. 🙃. Termin z usg na 14.11.
 
Cześć! Myślę, ze to w końcu dobry moment żeby do Was dołączyć 😊 jestem dziś po kolejnej wizycie u lekarza. Obecnie 9+3, serduszko bije a nasz cud ma całe 2,63 cm. Ten wątek podczytuje od samego początku, ale bałam się dołączyć żeby nie zapeszyć. To moja druga ciąża, pierwsza skończyła się poronieniem 5 lat temu. W tej tez już kilku przygód doświadczyłam, na początku ciąża była młodsza i bardzo się stresowałam a później w 6 tygodniu dostałam krwawienia i wylądowałam w szpitalu. Aktualnie cały czas plamię ponieważ zrobił mi się polip i jestem na L4. Termin z ostatniej miesiączki to 28.10.2022 ale przez to opóźnienie na początku nastawiłam się na listopad i pozwolicie, ze tutaj z Wami spędzę te miłe chwile oczekiwań? 😊
 
reklama
Do góry