reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Mnie trochę ominie z tego powodu, że mam syna a nie córkę. Fryzurki, słodkie ciuszki (dla dziewczynek jednak są piękniejsze), laleczki... chłopak to jest inna bajka 😁
 
reklama
Mnie trochę ominie z tego powodu, że mam syna a nie córkę. Fryzurki, słodkie ciuszki (dla dziewczynek jednak są piękniejsze), laleczki... chłopak to jest inna bajka 😁
Z chłopakami też super, koparka i do piasku 😀
Moja siostra bawiła się samochodami i lego, ja lalkami. A moja mama przedszkolanka mówiła, że chłopcy też bawią się lalkami ☺️
 
My też mieliśmy dziś gości 😄 ale nic dla Kuby nie przynieśli, w sumie dobrze bo ile można 😊
Brat cioteczny męża powiedział kiedyś przy odwiedzinach że nie wypada nie mieć nic dla małego dziecka 🤪 zaśmiałam się że predko nas nie odwiedza ale właśnie nie 😉
Częstymi są gośćmi 😉 I zawsze jakiś tam upominek mają dla małej.

Choć my nie wymagamy 😉

My również staramy się zawsze mieć coś dla dzieciaków jak jedziemy do rodziny a tam są maluchy wiadomo że to nie prezent za 100 złoty czy 200 ale coś się zawsze kupi stosownego do wieku.
 
reklama
Do góry