reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2022

Spróbuj otworzyć daszek w gondoli i jechać na spacer z bobasem na brzuszku, najlepiej tam gdzie są ludzie albo drzewa. Tak namawiałam starszaka i podziałało
Jedną próba była. Szybko zmienialiśmy pozycję bo bałam się że ktoś po opiekę społeczną zadzwoni że się znęcam czy cos 🤣🤣🤣
 
reklama
Mi się żal zrobiło ubiegłego roku, jak wczoraj rozmawiałam ze znajomą, która jak się okazało jest w ciąży ;)

Córka zasnęła 21:59, ale wybudziła się pół godziny później. Znów miałam iść pod prysznic, więc prosiłam męża, żeby ją ogarnął. Wyobraźcie sobie, że ją zahipnotyzował :p stał nad łóżeczkiem (wybudziła się, jak ją przełożyłam) i machał podobno głową na boki, a ona patrzyła, aż powieki zaczęły opadać :D chyba mu to zajęło tyle, ile byłam w łazience...
Potem się obudziła ok. 3 i potem po 6. A teraz śpi cały czas... Dochodzę do wniosku, że zęby, skok, wszystko razem. Wczoraj był płacz dramatyczny, nie pomagał cyc, nie chciała go, w końcu gryzaki jej chyba pomogły. Ale kto wie. Cały czas się głowię, czy to prowokacja nie powoduje tych zachowań. Tak, znów szukam przyczyny.

@Nat_Ra zgadzam się. Jak dziecko zadowolone, to jaki to problem? :D

Jak jest 20 st to dziecko w wózku z zamkniętą budką potrzebuje czapki?
To zależy czy mocno wieje 😀 ja Kubie zakładam cienką czapeczkę, gdyż jest chłopcem i głupio by wyglądał w opasce.

Podoba mi się metoda twojego męża 😃 ale też u twojej małej może jest potencjał na samodzielne zasypianie 😁

Jak ci żal, to zrób sobie kolejne. Może nie będzie jęczące 😝

Kuba robi śmierdzące bąki. Po wczorajszym szczepieniu m.in. na rota mam niespokojne myśli na temat tego, co tam może wlecieć do pieluchy 😱
 
Fajnego dnia życzę! 💜🌞
 

Załączniki

  • 20230512_084652.jpg
    20230512_084652.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 32
  • 20230512_084747.jpg
    20230512_084747.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 27
To zależy czy mocno wieje 😀 ja Kubie zakładam cienką czapeczkę, gdyż jest chłopcem i głupio by wyglądał w opasce.

Podoba mi się metoda twojego męża 😃 ale też u twojej małej może jest potencjał na samodzielne zasypianie 😁

Jak ci żal, to zrób sobie kolejne. Może nie będzie jęczące 😝

Kuba robi śmierdzące bąki. Po wczorajszym szczepieniu m.in. na rota mam niespokojne myśli na temat tego, co tam może wlecieć do pieluchy 😱
po rota te kupy brzydkie to normalka. nie przejmuj się. przejdzie ;)
 
Dziękuję i wzajemnie 🥰

Że przejdzie to ja wiem. Martwi mnie to, co ewentualnie PRZYJDZIE. Tudzież wyjdzie 😂
eee, przeżyjesz :p u nas jak widać stan się utrzymywał nawet z 3 tygodnie po szczepieniu... to mnie zdziwiło.

musimy się umówić na ten spacer. może jakoś w przyszłym tyg.? chyba że nie masz planów na jutro ;)
 
Jeśli to zęby, spróbuj może kupić anaftin baby, nam pediatra to poradziła - mówiła, żeby trzymać w lodówce i smarować dziaselka, jak podejrzewamy, że zęby juz blisko. Ja póki co nie zaczęłam jeszcze smarować, bo nie widzę, żeby tam cokolwiek się działo, ale mam w pogotowiu.

U nas wczoraj było 18 stopni i mała nie miała ani czapki, ani opaski. Uznałam, że to temperatura prawie jak w domu :) jak jest tak kolo 16 stopni, zakładam opaskę. Lub jak mocno wieje.

U nas super działa ta metoda :D ok. pół godziny spokoju :D
mam inny żel i to nie działa. to już jakiś drugi, w dodatku można go schładzać w lodówce. ona to zlizuje zanim w ogóle da się jej to wsmarować... wczoraj przez chwilę rozważałam paracetamol (podobno można), ale przeszło jej potem.
ale tak naprawdę to nie wiem o co chodzi ;)
 
reklama
Ja rozumiem idee zamkniętej grupy ale z drugiej strony jest maj do listopada kupa czasu i już zamknięta grupa ?
A jak piszesz @Nat_Ra to było jakiś czas temu.

W ten sposób dużo dziewczyn rezygnuje.
Ma rodzic w listopadzie zapraszają do grudniowych.

U nas tez dziewczyny miały grupę zamknięta ale mimo wszystko parę osób doszło i zaczęliśmy się tu ładnie udzielać.
 
Do góry