reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Gratuluje i tylko odnotowując ze to grupa mam listopad 2021 :) już za rok podobne tematy dla Ciebie ale teraz pewnie będzie raźniej wśród mam które są na początku
Gratuluje i tylko odnotowując ze to grupa mam listopad 2021 :) już za rok podobne tematy dla Ciebie ale teraz pewnie będzie raźniej wśród mam które są na początku ciąży :)
Boze byłam pewna ze było napisane listopadowe mamy 2022
 
I jak zupełnie inne rzeczy zaprzątały nam głowę... Pamiętam, że kilka miesięcy kompletowałam rzeczy do szpitala, a później pięć razy przepakowałam torbę, a teraz to wszystko wydaje się taką błahostką 😁
A poprawiło się coś u was ze spaniem? Tak dzisiaj o tobie myślałam. Moja dzisiaj np. zaczęła dzień o 4:45 a w piątek w nocy od 2 do 4 przerwa. myślę że to zmiana miejsca bo pojechaliśmy do teściów na weekend i tam jest też bardzo dużo bodźców..
 
reklama
Do góry