reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Witam się w 9w0d 😉 dzisiaj samopoczucie do bani. Leje mi się z nosa jak woda z kranu 😔 ogólnie to mam mały szpital w domu. Najgorsze jest to że nic nie mogę sobie zaaplikować w nosa tylko przeczekać 😔. Z objawów zostały mi tylko bolące piersi. Mdłości chyba odeszły w siną dal.....
Powodzenia wszystkim wizytującym.
Ja wizyta 20.04 a prenatalne 30.04 (12w1d).
Polecam wode hipertoniczną na katar. Ja od roku nie stosuje nic innego a mam spore problemy z zatokami sprawdza sie super i do tego jest naturalna ;)
 
130 z hakiem - stwierdzilismy, na początku że pewnie takie niskie bo to jednak tylko gażdzet jest ;)
A mąż mówił, nie farbuj sie na blond bo ci zostanie ;)
Maz tez mial 130 z hakiem w tym miejscu? ja mam ponizej 80, jak 130 to moze jednak dziecko.

Ale przestrzege Cie troche, wczoraj na usg pytalam o tetno i ginka mi powiedziala ze dopplera nie moze wlaczyc bo to dostarcza niepotrzebna dodatkowa dawke ciepla do macicy.
 
Jeśli jeszcze nikt nie umarł na mdłości to oświadczam ze będę pierwsza 🥺
To już 9+5 wiec powinno być coraz lepiej a nie coraz gorzej 😒
Właśnie próbuje wypić herbatę z cytryna i wstać z łóżka ☹️Heeeelp😭😭😭
 
Dopochwowo cały czas
Teraz ciągle dopochwowo ale jest wcześnie. W poprzedniej ciąży: pierwsze dwa dopochwowo, 1 prenatalne już przez brzuch ale było ciężko bo mam dużo nadprogramowych kg 🙄
Dzięki za odpowiedź. Mi też się wydawało, że to jeszcze jest wcześnie ale lekarka już ostatnio próbowała robić przez brzuch tylko nie było za wiele widać więc robiła dopochwowo, no i zaczęłam się zastanawiać czy ze mną jest coś nie tak :) Więc z ciekawości chciałam Was zapytać.
 
Czekam. Serce mi wali, ale jakoś jestem spokojna. Nic już więcej nie zdziałam,nadzieja jest i tym się podtrzymuje na duchu. Dziś trochę pobolewa mnie podbrzusze i jajnik ale dziś by wypadał okres gdyby nie niespodzianka więc to może dlatego :) dziś wypiłam tylko kawe bo tak mnie mdli 🙄dzięki za wsparcie i dam znać po wizycie.
 
Rozumiem Cię doskonale. Nie wiem czemu może dlatego że mało pije. Ale w szpitalu nie musiałam wstawać w nocy na soku 2 razy jak w domu dzieki temu jestem wyspana.
ej to super. Zawsze fajnie polecec na wlasnej kanapie.

Nie zebym sie prosila o problemy, ale chetnie bym odpoczela jeszcze pare dni.
Dzis Krolowa Kota laskawie spala na sofie (oczywiscie na kocu z merynosa za milion monet) i pierwszy raz od tygodni spalam do rana jednym ciagiem. Wspanialy dzien :D
 
Czekam. Serce mi wali, ale jakoś jestem spokojna. Nic już więcej nie zdziałam,nadzieja jest i tym się podtrzymuje na duchu. Dziś trochę pobolewa mnie podbrzusze i jajnik ale dziś by wypadał okres gdyby nie niespodzianka więc to może dlatego :) dziś wypiłam tylko kawe bo tak mnie mdli 🙄dzięki za wsparcie i dam znać po wizycie.
Trzymam kciuki ❤
 
reklama
Cześć Dziewczyny. Miło się czyta o dobrych wiadomościach :) Piękne macie zdjęcia z USG ;) Ja dzisiaj wizytuję i mam nadzieję, że będzie wszystko ok i też dostanę fotkę :) A mam pytanie do Dziewczyn ze starszą ciążą: czy miałyście robione USG przez powłoki brzuszne czy jeszcze dopochwowo?
Nadal dopochwowo, popatrzyła na mój brzuch i powiedziała jeszcze dziś zrobimy dopochwowo 😄
Ja się czuje oszukana.... Objawy nie miały odpuszczać pod koniec drugiegi trymestru ?:D
Skończyłam 11 tydzień, dzisiaj zaczynamy 12 i mam wrażenie że jest gorzej niż było - od dwóch dni, mdli mnie non stop...rykoszetem obrywa już mąż :p
Wczoraj wjechały frytki z maka i kurczak burger i nie dość ze nie pomogło to jeszcze mi sie odbijało rybą do późnej nocy :D

Wogóle z tym detektorem tętną to sie chyba troche pośpieszyłam z chwalaniem :D Wczoraj na poprawę humoru odpaliłam i znowu złapałam tętno, ale na jajca stwierdziłam, że sprawdze też u mężą...i złapałam u niego w tym samym miejscu :D Więc albo mój małżonek jest w ciązy, albo to jakąś jednak moją żyłę łapie i pokazuje ;)
O patrz, a ja wczoraj zamowilam :)
No nic, będzie na przyszłość 😆 jak przyjdzie to sprawdzę jednorazowo czy coś wyłapie :)
 
Do góry