reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Czekam. Serce mi wali, ale jakoś jestem spokojna. Nic już więcej nie zdziałam,nadzieja jest i tym się podtrzymuje na duchu. Dziś trochę pobolewa mnie podbrzusze i jajnik ale dziś by wypadał okres gdyby nie niespodzianka więc to może dlatego :) dziś wypiłam tylko kawe bo tak mnie mdli 🙄dzięki za wsparcie i dam znać po wizycie.
Trzymam kciuki ;)
 
reklama
Mój ma Aspergera ale w lekkim stopniu.
Mój syn ma prawie 6 lat, autyzm nisko funkcjonujący. Robiliśmy mu badania genetyczne i nic nie wyszło, wyniki przyszły tydzień temu. My sobie nie robiliśmy. Córka rok młodsza zdrowa. Ze względu na autyzm syna temat dzieci zamknęliśmy 4 lata temu.
Cześć Dziewczyny. Miło się czyta o dobrych wiadomościach :) Piękne macie zdjęcia z USG ;) Ja dzisiaj wizytuję i mam nadzieję, że będzie wszystko ok i też dostanę fotkę :) A mam pytanie do Dziewczyn ze starszą ciążą: czy miałyście robione USG przez powłoki brzuszne czy jeszcze dopochwowo?

USG przez brzuch to chyba jakoś po 12 tygodniu dopiero.
Ja się czuje oszukana.... Objawy nie miały odpuszczać pod koniec drugiegi trymestru ?:D
Skończyłam 11 tydzień, dzisiaj zaczynamy 12 i mam wrażenie że jest gorzej niż było - od dwóch dni, mdli mnie non stop...rykoszetem obrywa już mąż :p
Wczoraj wjechały frytki z maka i kurczak burger i nie dość ze nie pomogło to jeszcze mi sie odbijało rybą do późnej nocy :D

Wogóle z tym detektorem tętną to sie chyba troche pośpieszyłam z chwalaniem :D Wczoraj na poprawę humoru odpaliłam i znowu złapałam tętno, ale na jajca stwierdziłam, że sprawdze też u mężą...i złapałam u niego w tym samym miejscu :D Więc albo mój małżonek jest w ciązy, albo to jakąś jednak moją żyłę łapie i pokazuje ;)

Z nudnościami w ciąży to nie pocieszę, 1 ciąża nudności miałam do końca 4 miesiąca a w drugiej jeszcze w 8 miesiącu rzygałam zmieniając pieluchy.
Na mdłości pomaga jedzenie, jak rano nie można wstać to dobrze mieć np krakersy przy łóżku.
 
Ja się czuje oszukana.... Objawy nie miały odpuszczać pod koniec drugiegi trymestru ?:D
Skończyłam 11 tydzień, dzisiaj zaczynamy 12 i mam wrażenie że jest gorzej niż było - od dwóch dni, mdli mnie non stop...rykoszetem obrywa już mąż :p
Wczoraj wjechały frytki z maka i kurczak burger i nie dość ze nie pomogło to jeszcze mi sie odbijało rybą do późnej nocy :D

Wogóle z tym detektorem tętną to sie chyba troche pośpieszyłam z chwalaniem :D Wczoraj na poprawę humoru odpaliłam i znowu złapałam tętno, ale na jajca stwierdziłam, że sprawdze też u mężą...i złapałam u niego w tym samym miejscu :D Więc albo mój małżonek jest w ciązy, albo to jakąś jednak moją żyłę łapie i pokazuje ;)
Czuje się też fatalnie u mnie też 12 tydz wieczorem jest najgorzej. Zaczyna mi wracać jedynie apetyt chociaż w dalszym ciągu mam problem z zapachami. Mam nadzieję że to już minie i że w końcu się poczujemy lepiej. Ja wyglądam jak zombie 🥴🥴 kiedy masz wizytę?
 
Hej dziewczyny ja dziś 7+7 lub 8+0 zależy od aplikacji 🤣 jutro idę na USG mam nadzieję że lekarz mi już dokładnie potwierdzi tc. Mam pytanie czy zaczęlyscie już profilaktycznie stosować coś na rozstępy ?
Ja kupiłam olejek ze słodkich migdałów, ginekolog mówiła że też może być maść cholesterolowa :)
Smaruje w kratkę, nigdy nie pamiętam :p
 
Chyba jestem za gruba 😂
Tak na szybko, zarodek jest. Ciąża młodsza o tydzień. Wg usg 7t4d. Lekarz szukał serduszka, niby widział ale nie słyszał. Za tydzień kolejna wizyta już potwierdzajaca
Ale chyba odwiedzę innego lekarza bo już mnie szlag trafia bo ma dupiaty sprzęt.
 
Jeśli jeszcze nikt nie umarł na mdłości to oświadczam ze będę pierwsza 🥺
To już 9+5 wiec powinno być coraz lepiej a nie coraz gorzej 😒
Właśnie próbuje wypić herbatę z cytryna i wstać z łóżka ☹️Heeeelp😭😭😭
Wiem co czujesz ja zaczynam 12 tydz i czuję się okropnie wraca mi powoli apetyt ale mdłości i wymioty nie odpuszczają 😓mój lekarz jak to powiedział cóż to trzeba przeczekać 🤣🤣🤣cwany bo nie czuje tego co my
 
Współczuję Wam tych mdłości i wymiotów, naprawdę. Ja prawie się nie czuję, że jestem w ciąży..
U mnie tylko zatkany nos, tragiczna zadyszka i codziennie bóle brzucha. Co też łącznie daje w kość bo nie dość że się szybko mecze to jeszcze nie dam rady oddychac przez nos i sapie jak babcia po wejściu na 20 piętro i musze odpoczywać 20min minimum, żeby uspokoić puls.. ale już wolę tak się męczyć niż z wymiotami.
Trzymam za Was kciuki, żeby wszystko ustało z końcem 1 trymestru 🙂
 
Chyba jestem za gruba 😂
Tak na szybko, zarodek jest. Ciąża młodsza o tydzień. Wg usg 7t4d. Lekarz szukał serduszka, niby widział ale nie słyszał. Za tydzień kolejna wizyta już potwierdzajaca
Ale chyba odwiedzę innego lekarza bo już mnie szlag trafia bo ma dupiaty sprzęt.
Anka ja też za gruba 😂😂
w drugiej ciązy przytyłam ponad 30 kg, wazyłam ponad 100 kg.
a teraz start wagowy mam spory już.

poprzednią ciążę też latałam do 2 lekarzy. Jeden nic nie widział, a drugi serduszko zobaczył bez problemu
 
Współczuję Wam tych mdłości i wymiotów, naprawdę. Ja prawie się nie czuję, że jestem w ciąży..
U mnie tylko zatkany nos, tragiczna zadyszka i codziennie bóle brzucha. Co też łącznie daje w kość bo nie dość że się szybko mecze to jeszcze nie dam rady oddychac przez nos i sapie jak babcia po wejściu na 20 piętro i musze odpoczywać 20min minimum, żeby uspokoić puls.. ale już wolę tak się męczyć niż z wymiotami.
Trzymam za Was kciuki, żeby wszystko ustało z końcem 1 trymestru 🙂
Zadyszka ból brzucha i zatkany nos tez mam oprócz mdłości 😩jeszcze zaczyna się zgaga / refluks wiec po prostu fantastycznie 🥺ból brzucha rozkminilam ze jest często od jelit wiec trzeba dużo pic i jeść suszone śliwki ( smakują mi jak krwiste mięso wiec ledwo daje radę )ale wtedy jest lepiej , wczoraj zafundowałam sobie właśnie taka „kuracje” i zero bólu brzucha wieczorem
 
reklama
Do góry