reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Dziewczyny, czego Wam najbardziej brakuje? Z czego w ciąży trzeba zrezygnować lub ograniczyć.
Mnie mocnej herbaty w ilościach hurtowych i gorących kąpieli. A najlepiej gorącej kąpieli z filiżanka herbaty (takiej która umarłego budzi do życia)
kawy. Teraz mnie od niej odrzuca. A z taką przyjemnością saczylam cały dzień wielki kubek kawy 🙈
 
reklama
Całkowicie nie zrezygnowałam. Ale przed ciąża wypijałam ok 7-8 pokaznych kubków mocnej siekiery [emoji1787]. A teraz zaparzam taka słabsza i ograniczam ilość.
Winka swojskiego też bym się napiła [emoji6] ale na to to jeszcze sobie poczekamy [emoji16]
Damy radę [emoji123]
całkowicie chyba nie ma potrzeby rezygnowania z herbaty a nawet kawy :-)
 
Dziewczyny, czego Wam najbardziej brakuje? Z czego w ciąży trzeba zrezygnować lub ograniczyć.
Mnie mocnej herbaty w ilościach hurtowych i gorących kąpieli. A najlepiej gorącej kąpieli z filiżanka herbaty (takiej która umarłego budzi do życia)
a to nie mozna? Ja pije kawe, herbate i biore goracy prysznic (ale fakt, podkoniec mi sie robi slabo, ale pod zimniejszym mi zimno) 🙈 na saune tez sie wybieram
 
Dziewczyny, czego Wam najbardziej brakuje? Z czego w ciąży trzeba zrezygnować lub ograniczyć.
Mnie mocnej herbaty w ilościach hurtowych i gorących kąpieli. A najlepiej gorącej kąpieli z filiżanka herbaty (takiej która umarłego budzi do życia)
weekendowych drinków i winka 🙊 😂
bo jakoś trzeba koić nerwy zszargane przez młodszego
 
a to nie mozna? Ja pije kawe, herbate i biore goracy prysznic (ale fakt, podkoniec mi sie robi slabo, ale pod zimniejszym mi zimno) 🙈 na saune tez sie wybieram
byłam w 5 tyg w jaccuzzi takim na dworze przy - 5 stopniach. Naczytałam się ze niby nie można ale koleżanki, które były już w ciąży mnie wyśmiały i w sumie olalam i dobrze się bawiłam 😅
 
Ja sobie w styczniu sciagnelam zapas z Polski, mam jeszcze 3l karton Passivento 😩🔫
Pogrozilam mojemu palcem i powiedzialam ze ma czekac (to sa naprawde dobre wina 🙈)
 

Załączniki

  • IMG_2409.jpg
    IMG_2409.jpg
    163,7 KB · Wyświetleń: 49
Dziewczyny, czego Wam najbardziej brakuje? Z czego w ciąży trzeba zrezygnować lub ograniczyć.
Mnie mocnej herbaty w ilościach hurtowych i gorących kąpieli. A najlepiej gorącej kąpieli z filiżanka herbaty (takiej która umarłego budzi do życia)
Chyba najbardziej brakuje mi energii 😅
Ale też gorącej kąpieli z lampką wina.
 
reklama
Do góry