reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

Gratuluję w którym tygodniu się dowiedziałaś i czy to pierwsza wizyta
U mnie ciąża była wyczekana także od samego początku wiedzieliśmy. Po tygodniu od zapłodnienia byla robiona beta, estradiol i progesteron. Po tygodniu beta wynosiła 100.2 po 2 tyg 2063 a dziś ponad 10000.
Wizyt w klinice nie jestem w stanie zliczyć hihi. Ale było to 1 USG.
 
reklama
A no widzisz;) nie wiem nie wiem .. taka jestem skolowana.. mi przelozyli ta wizyte :( bo ja sama sie na 2.04 zapisalam to byloby juz napewno bez spiny wszystko ok. . A tak to teraz mam fiubzodziu w glowie i nie wiem.. dopiero ok 17 tej moge dzwonic do innej pracowni usg zeby pytan czy jakis termin sie znajdzie jeszcze na nastepny tydzien jak nie to pozostaje mi ten piatek i albo serduszko juz bedzie albo nie bedzie i bede miala niepewnosc przez święta 🙈🤣😂
Jotka ja też teraz w piątek mam wizyte na 16:10 😁ja byłam 9 marca pierszy raz u lekarza żeby dał mi neoparin i zobaczył czy ok wtedy było 5 dni od ostatniego okresu hehe i ciąża była wtedy 2 tygodniowa od zapłodnienia bo wiem kiedy i jak🤣😇i był pęcherzyk ciążowy i lekarz powiedział że jak na wiek ciąży biorąc pod uwage zapłodnienie to jest wporządku. Teraz ide na nfz w piątek a we wtorek 30 marca juz do swojego lekarza wtedy co byłam na początku. Więc spokojnie i się nie stresuj. U mnie chyba dzidzia ok bo ciagle spie , żre, sikam i mam odruch wymiotny jak poczuje dym papierosowy. Też mam skoki w ciągu dnia że spałabym a za kilka godzin energia mnie rozpiera. No i jeszcze dodam glupie stany smiecho- płaczu 🤣🤣😁 wczoraj popłakałam się dlatego że mój mąż się ze mnie zaczał śmiać bo już nie mogł z moimi fazami😁🤣😇
 
Wyglądają pysznie! Tydzień temu w sobotę obchodziliśmy 8 urodziny mojego syna i przyszła ciocia z działki która robi przepyszne swojej własnej roboty wina przyniosła mi bo wie że bardzo lubię myślałam że się popłaczę No ale będzie stało i czekało;)
Ja sobie w styczniu sciagnelam zapas z Polski, mam jeszcze 3l karton Passivento [emoji30][emoji379]
Pogrozilam mojemu palcem i powiedzialam ze ma czekac (to sa naprawde dobre wina [emoji85])
 
Dziewczyny pytanie z innej beczki

Które to są wasze ciąże? Ile macie dzieciaków i jakie różnice między dziećmi?
Jeśli będziecie chciały w ogóle podać ;)

Ja zaczynam, 5 ciąża. 2 córki 15 i 11 lat.
 
Dziewczyny, czego Wam najbardziej brakuje? Z czego w ciąży trzeba zrezygnować lub ograniczyć.
Mnie mocnej herbaty w ilościach hurtowych i gorących kąpieli. A najlepiej gorącej kąpieli z filiżanka herbaty (takiej która umarłego budzi do życia)
mi tez tych kapieli brak, aktywnosci fizycznej i serow dobrych typu brie, camembert :)
przed transferem pilam co kilka dni czerwone winko, podobno poprawia endometrium (ogolnie czerwonego nie lubie ) a teskni mi sie do bialego, zimnego winka :D
 
reklama
Ja to piłam hurtowo. Także ograniczam.
A o kąpielach czylalam żeby nie we wrzątku. I chyba bym zasłabła jakbym teraz weszła do wanny z wodą taka jaka lałam przed ciąża. Mój nie był w stanie zamoczyć w niej stopy [emoji1787]
a to nie mozna? Ja pije kawe, herbate i biore goracy prysznic (ale fakt, podkoniec mi sie robi slabo, ale pod zimniejszym mi zimno) [emoji85] na saune tez sie wybieram
Moja pierwsza [emoji123]
Dziewczyny pytanie z innej beczki

Które to są wasze ciąże? Ile macie dzieciaków i jakie różnice między dziećmi?
Jeśli będziecie chciały w ogóle podać ;)

Ja zaczynam, 5 ciąża. 2 córki 15 i 11 lat.
 
Do góry