reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
No tak, ale wlasnie nie rozumiem czemu wtakim razie poruszylas temat dni tygodnia piatek, sobota czwarek skoro one nie maja znaczenia :p dobra widocznie albo cos ki umknelo w logice tej waszej rozmowy,albo jestem blondynka poprostu😂🤣😂🤣 nie ważne. A aplikacje sa jakie sa :p liczą jak chcą :D jeden dzien to przodu czy do tylu i tak jie ma znaczenia bo bardzo rzadko jest ze urodzi sie idealnie w terminie :p
 
No tak, ale wlasnie nie rozumiem czemu wtakim razie poruszylas temat dni tygodnia piatek, sobota czwarek skoro one nie maja znaczenia :p dobra widocznie albo cos ki umknelo w logice tej waszej rozmowy,albo jestem blondynka poprostu😂🤣😂🤣 nie ważne. A aplikacje sa jakie sa :p liczą jak chcą :D jeden dzien to przodu czy do tylu i tak jie ma znaczenia bo bardzo rzadko jest ze urodzi sie idealnie w terminie :p
inaczej. Jesli pierwszy dzien cyklu byl w poniedzialek, to w niedziele jest 1+0 (0+7)
apka juz liczy ze w niedziele zaczal sie drugi tydzien.
Czyli w niedziele masz 8+0, a apka mowi ze zaczelam 9 tydzien. Nowy tydzien zaczyna sie w poniedzialek, nie? I ten sam tydzien trwa do niedzieli.
 
Hejo :) ja dziś na drugim badaniu bety. Nie lubię tego badania i boję się jutro zobaczyć wynik :( w czwartek decydująca wizyta, przynajmniej mam taką nadzieję..
Dalej czuje się strasznie. Ból piersi jest tak mocny, że się budzę w nocy 🙄nigdy mnie tak piersi nie bolały. W święta pojedzone ale wzdęcia tak dokuczały, że zero radości z jedzenia 😂
Zastanawiam się tak, bo przy pierwszej ciazy od razu przestałam mieć objawy jak zaczęłam krwawić i okazało się, że serduszko nie bije, przy drugiej ciąży i pustym jaju wgl ich nie mialam. byłam w obu na duphastonie i krwawiłam jak już dochodziło do poronienia. Teraz brak krwawień, obawy na maxa to może jednak dzidzia bez żadnych problemów tam sobie siedzi i jest 🤔 mam dziwne sny.. Tak smutne i straszne.. Wczoraj mi się śniło że mój Synek zaginął ale na końcu go odnazalam, a dziś mi się śniło, że nic nie wyszło z tej ciąży i tak jakby cały sen to był mój przebieg poronienia 🥺 zdołowało mnie to i teraz chyba szukam na siłę nadzieji 😪
 
inaczej. Jesli pierwszy dzien cyklu byl w poniedzialek, to w niedziele jest 1+0 (0+7)
apka juz liczy ze w niedziele zaczal sie drugi tydzien.
Czyli w niedziele masz 8+0, a apka mowi ze zaczelam 9 tydzien. Nowy tydzien zaczyna sie w poniedzialek, nie? I ten sam tydzien trwa do niedzieli.
No nie wiem mi apka pokazuje normalnie🤣😂okres powinnam miec 9.02 to byl wtorek i teraz +0 pokazuje mi w kazdy wtorek, a dzien przed +7 ,czyli 7dzien bierzacego tygodnia . I dzis wychodzi ze mam 9 tydzien 8+0 czyli skonczylam 8 tygodni ciazy czyli rozpoczynam tydzien kolejny czyli jestem wlasnie w trakcie tygodnia 9 tego :) jutro bede w 8tygodniu i 1 dniu czyli bedzie mi lecial juz 9 tydzien ciazy :p

Tak się zagmatwalam ze poprostu jie rozumiem, uuu mnie jest to wszystko takie logiczne 🤣😂
 
Dzień dobry po świętach 😌 Miałam niesamowity stres, koszmary i budzenie się dziś w nocy, bo na 8.00 rano miałam usg. Jestem po dwóch stratach i to bardzo niedawnych... ale okazało się, że zarodek ma się dobrze, ma 9 mm i bijące serduszko. Nie mogłam uwierzyć, prawie się popłakałam w drodze do domu.

IMG_5422.jpg

Wg OM ciaża ma 7+0 i ginekolog mówi, że to wyliczenie zgadza z usg. Myślałam, że może ciąża jest starsza bo miałam już nudności i pozytywny test pod koniec 3 tygodnia, ale jednak nie. W związku z tym termin wypada na 26 listopada, zaraz po moich 30. urodzinach.
 
No nie wiem mi apka pokazuje normalnie🤣😂okres powinnam miec 9.02 to byl wtorek i teraz +0 pokazuje mi w kazdy wtorek, a dzien przed +7 ,czyli 7dzien bierzacego tygodnia . I dzis wychodzi ze mam 9 tydzien 8+0 czyli skonczylam 8 tygodni ciazy czyli rozpoczynam tydzien kolejny czyli jestem wlasnie w trakcie tygodnia 9 tego :) jutro bede w 8tygodniu i 1 dniu czyli bedzie mi lecial juz 9 tydzien ciazy :p

Tak się zagmatwalam ze poprostu jie rozumiem, uuu mnie jest to wszystko takie logiczne 🤣😂
a to spoko, bo ja mam o dzien do przodu. Ja mam 9+1 w piatek i w piatek dostalam okres. Wiec dni mi liczy dobrze, ale tygodnie z bledem.
 
Dzień dobry po świętach 😌 Miałam niesamowity stres, koszmary i budzenie się dziś w nocy, bo na 8.00 rano miałam usg. Jestem po dwóch stratach i to bardzo niedawnych... ale okazało się, że zarodek ma się dobrze, ma 9 mm i bijące serduszko. Nie mogłam uwierzyć, prawie się popłakałam w drodze do domu.

Zobacz załącznik 1256566
Wg OM ciaża ma 7+0 i ginekolog mówi, że to wyliczenie zgadza z usg. Myślałam, że może ciąża jest starsza bo miałam już nudności i pozytywny test pod koniec 3 tygodnia, ale jednak nie. W związku z tym termin wypada na 26 listopada, zaraz po moich 30. urodzinach.
Ale fajny prezent 😍😍😍
 
reklama
Do góry