reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Dzień dobry po świętach [emoji18] Miałam niesamowity stres, koszmary i budzenie się dziś w nocy, bo na 8.00 rano miałam usg. Jestem po dwóch stratach i to bardzo niedawnych... ale okazało się, że zarodek ma się dobrze, ma 9 mm i bijące serduszko. Nie mogłam uwierzyć, prawie się popłakałam w drodze do domu.

Zobacz załącznik 1256566
Wg OM ciaża ma 7+0 i ginekolog mówi, że to wyliczenie zgadza z usg. Myślałam, że może ciąża jest starsza bo miałam już nudności i pozytywny test pod koniec 3 tygodnia, ale jednak nie. W związku z tym termin wypada na 26 listopada, zaraz po moich 30. urodzinach.
Super wiadomośc oby tak dalej :) tez mam wstępnie termin na 26 listopada [emoji4] pojutrze wizyta i już przebieram nogami [emoji4]
 
reklama
Dziewczyny przyszły mi dziś spódnice takie ala ciążowe ale można je nosić nie w ciąży również. Polecam selfieroom spodnica Basic. Jaram się nimi bo są cudne zamówiłam 3 kolorki mocca mięta i puder 🙂
Fajnie Wyglądasz :)
Ale do takiej spódnicy to chyba trzeba mieć szczupłe łydki ?:D
Ja to nosze raczej takie całkiem do ziemi, ale to w sumie tylko od święta. Moje nogi jakoś lepiej się w spodniach prezentuja :p
 
Dziewczyny przyszły mi dziś spódnice takie ala ciążowe ale można je nosić nie w ciąży również. Polecam selfieroom spodnica Basic. Jaram się nimi bo są cudne zamówiłam 3 kolorki mocca mięta i puder 🙂
Ja kupiłam podobna ale nie pamiętam z jakiej stronki troszkę krótsza bo przed kolana guma nie ciśnie na brzusio nosiłam w niedzielę i super też. Wiadomo jak brzuszek troszkę urośnie to dłuższą lepiej można wyżej podciągnąć i super to wygląda. Byle brzuszka nie cisla a mamie żeby było wygodnie 🙂
 
Hej Dziewczyny 🥰🥰
Ja już po wizycie , serduszko bije słyszałam 🥰 ma 8 mm wszystko ok, chodzę prywatnie i będę mieć od lekarza tez skierowanie na badania wiec będę mieć darmowe . Kolejna wizyta za 3 tygodnie . Jestem przeszczęśliwa 😃😃😃
 

Załączniki

  • 90E2194E-57EC-4C37-894C-AB9B3451F390.jpeg
    90E2194E-57EC-4C37-894C-AB9B3451F390.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 75
Ja właśnie wyszlam z wizyty-gadzina rośnie ;)
Zdziwiłam się bo mi lekarka powiedziała że kolejna wizyta w 12 tygodniu to już drugi trymestr - a te aplikacje pokazują że drugi to dopiero jak się skończy 13tydzien ?
Oddałam krew do NIFTy więc tera dwa tygodnie stresu i czekania :d
Pytałam o detektor płodu, powiedziala ze spokojnie można używać i jest bezpieczny.
Super wieści [emoji846]
Jechalam dzisiaj na badania krwi i urwałam lusterko w samochodzie [emoji28] 10 lat jeżdżę, Włochy objechałam i nic się nie stało i nadszedł ten dzień w Katowicach [emoji28] chyba odpłynęłam myślami
Raz na 10 lat może się zdarzyć zamyślec na drodze [emoji6][emoji6]
Dzień dobry po świętach [emoji18] Miałam niesamowity stres, koszmary i budzenie się dziś w nocy, bo na 8.00 rano miałam usg. Jestem po dwóch stratach i to bardzo niedawnych... ale okazało się, że zarodek ma się dobrze, ma 9 mm i bijące serduszko. Nie mogłam uwierzyć, prawie się popłakałam w drodze do domu.

Zobacz załącznik 1256566
Wg OM ciaża ma 7+0 i ginekolog mówi, że to wyliczenie zgadza z usg. Myślałam, że może ciąża jest starsza bo miałam już nudności i pozytywny test pod koniec 3 tygodnia, ale jednak nie. W związku z tym termin wypada na 26 listopada, zaraz po moich 30. urodzinach.
To super i nie potrzebnie się stresowałas [emoji6]
Dziewczyny przyszły mi dziś spódnice takie ala ciążowe ale można je nosić nie w ciąży również. Polecam selfieroom spodnica Basic. Jaram się nimi bo są cudne zamówiłam 3 kolorki mocca mięta i puder [emoji846]
Ale super wyglądają na tobie [emoji7]
Hej Dziewczyny [emoji3059][emoji3059]
Ja już po wizycie , serduszko bije słyszałam [emoji3059] ma 8 mm wszystko ok, chodzę prywatnie i będę mieć od lekarza tez skierowanie na badania wiec będę mieć darmowe . Kolejna wizyta za 3 tygodnie . Jestem przeszczęśliwa [emoji2][emoji2][emoji2]
Gratuluję wizyty [emoji846]
 
reklama
Do góry