reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Mój to sam pyta czy będzie mógł wejść. Jak pozwolą to niech się cieszy [emoji6] bo to w sumie będzie jedyna okazja. Mój gin nie wpuszcza teraz.
To mamy podobnie tez jestem inna, ja nawet nie rzucam takiego pomysłu i nie wiem czy by chciał iść ale wiem ze ja nie i to mi wystarczy [emoji846] Nagram mu pewnie jakiś filmik ktoregos razu z usg jak juz fajnie będzie widać dzidziucha albo bicie serducha. Nie wyobrażam sobie ciągać go na badania niby po co i czemu miałoby to służyć [emoji2368]
 
Nie. Kiedyś mówiła coś o jakości segregatorów czy jak ktoś miał jakościowo gorszy to ma dać znać. Ja jej napisałam że nie wiem czy to jest jakościowo gorszy ale moja okładka segregatora była pofaldowana i ona powiedziała że wyśle nowy i wysłała nowy segregator. Ja kupiłam ten pediatryczny jak on wszedł do sprzedaży jeszcze wtedy dostałam okładkę na książeczkę zdrowia.
serio ale jak? W ramach jakiejś promocji do paczki dorzuciła?
 
Ja przy porodzie to raczej niekoniecznie. Za to po porodzie bym chciała. Bo lubię się nad sobą rozczulać [emoji1787]
Ja mam tak samo niespecjalnie mi zależy. Fajnie jak będzie, nie będzie to trudno [emoji85] [emoji28]
Ja to nawet nie wiem czy bym go chciała przy porodzie [emoji23] wiem jaka jestem, jak będzie bardzo bolało to jeszcze go pogryzę albo opierdole za nic [emoji85] nie chce, żeby mu było przykro ( potem przeżywam to długo jak mu coś dogryzę za mocno) albo, żeby mi mdlał za plecami ;)
 
kochana daj znać jak sytuacja 🤞
Niestety akcji serca nie ma... W między czasie dostałam wyniki bety 95 428.... Zarodek ma 0.58cm co wg lekarza wskazuje na ciążę młodszą niż z OM (z OM 7+3) z usg 6+4...cień szansy jest ale mały, mam czekać czy pojawi się krwawienie przez święta... We wtorek mam powtórzyć betę itd, Środa wizyta usg, i kolejne decyzje...:(
 
Myślałam o tobie cake południe i sledziłan wątek. Miałam nadzieję na Tą drugą opcję że coś zaslonilo akcję serca. Ale wiesz widać że istnieje jeszcze nadzieja. Ze ona jest młodsza. Ja też mam 1 tydzień młodsza ciążę.
Może i u Ciebie tak jest. Trzymam kciuki
Niestety akcji serca nie ma... W między czasie dostałam wyniki bety 95 428.... Zarodek ma 0.58cm co wg lekarza wskazuje na ciążę młodszą niż z OM (z OM 7+3) z usg 6+4...cień szansy jest ale mały, mam czekać czy pojawi się krwawienie przez święta... We wtorek mam powtórzyć betę itd, Środa wizyta usg, i kolejne decyzje...:(
 
który wzór ? ;) ja byłam zdecydowana na retro, ale jak dziewczyny pokazały pastel to chyba jednak go wezmę, jest śliczny :D

A widziałyście te śliczne ramki na zdjęcie USG ? 😍 Zamawiam ;) mają magnes i można je przykleić do lodówki :D
Ja wzięłam ten z niebieska ramka z napisem jestem w ciąży 😍lubię taki minimalizm, 😍 wszystkie są zresztą piękne 😍jej nie przeglądałam kurcze też zakupie taka ramkę 😁
 
reklama
Niestety akcji serca nie ma... W między czasie dostałam wyniki bety 95 428.... Zarodek ma 0.58cm co wg lekarza wskazuje na ciążę młodszą niż z OM (z OM 7+3) z usg 6+4...cień szansy jest ale mały, mam czekać czy pojawi się krwawienie przez święta... We wtorek mam powtórzyć betę itd, Środa wizyta usg, i kolejne decyzje...:(
Nie wiem co mam Ci napisać. 🥺 Znam ten ból. Jeśli lekarze daja nadzieję to trzeba wierzyć. Trzymaj się cieplutko 😘
 
Do góry