reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny. Ostatnio nic się nie odzywam bo tak ciulowo się czuje i tylko Was podczytuje. Mdłości dokuczają dość mocno, na szczęście rzadko kiedy wymiotuję, ale jest to męczące i tak uczucie. Spać mogłabym 24h/7. Na święta specjalnie się nie wysilam. Jutro mamy pierwsze usg i taka jestem tym dość mocno przejęta, mam nadzieję, że wszytsko będzie w porządku 😉

@Paulaa1987 mam nadzieję, że ciąża jest młodsza, już takie przypadki były tu na forum. Trzymam kciuki 😉
 
Niestety akcji serca nie ma... W między czasie dostałam wyniki bety 95 428.... Zarodek ma 0.58cm co wg lekarza wskazuje na ciążę młodszą niż z OM (z OM 7+3) z usg 6+4...cień szansy jest ale mały, mam czekać czy pojawi się krwawienie przez święta... We wtorek mam powtórzyć betę itd, Środa wizyta usg, i kolejne decyzje...:(
Ja wierzę, że wszystko będzie dobrze! Musi być :)
 
Witam się dzisiaj bez mdłości i ogólnie w dobrym nastroju.
Gdyby mnie wcięło chciałam Wam życzyć spokojnych i radosnych Świąt [emoji214][emoji213][emoji214]
Ja dzisiaj spokojnie, trochę pracy potem piekę szarlotkę. Ogarnę dom i wieczorem ostatnie zakupy. Nie spinam się tymi świętami.
Wizytuje ktoś dzisiaj?
Wzajemnie również wesołych o przede wszystkim zdrowych [emoji6]
Po wczorajszym plamieniu ani śladu...leżę i mam humor jak zbity pies.
Oj dawno nie złapałam takiego humoru.

Życzę Wam dziewczyny spokojnego i milego piątku :)
To dobrze że plamienie ustalo. Oby już się nie powtórzyło
Dziś jest ten dzień [emoji2962] w końcu zobaczę na własne oczy, czy faktycznie jest tam jakieś bejbi [emoji213][emoji16] trzeba tylko przetrwać cały dzień w pracy
Jak tam udalo ci się w pracy przetrwać? [emoji6]
U nas dziś USG skorygowane do 6+4, tętno 136, dzidzia ma się dobrze i wychodzimy do domku!! [emoji3059][emoji4][emoji4][emoji4]
Super wieści [emoji846]
Moj najstarszy dwa tygodnie temu skonczyl 6 lat [emoji7] potem chłopuś roczny i teraz bedzie rok po roku właściwie [emoji85]

Wczoraj poinformowałam starszego,ze bedzie kolejna dzidzia.. na poczatku zareagował dziwnie, jakby chcial sie rozplakac, ale zaraz sie ucieszyl i powiedzial ze cieszy sie i ma nadzieje ze teraz bedzie siostra :D przy bracie tez mial taka nadzieję.. ale niestety.. [emoji28] dodalam mu juz teraz ze ja mam takie przeczucie jak przy nim i przy Bratku, ze bedzie chlopiec.. zeby sie nie nastawiał powiedzial ,ze tez dobrze. [emoji14] trudne sa takie rozmowy..
To dobrze że wkoncu zareagował radoscia a nie płaczem [emoji846] ciekawe jak mniejszy syn zareaguje na to że nie będzie już najmłodszym [emoji6]
 
Dziewczyny czy tylko ja nie mam praktycznie żadnych objawów? [emoji2296][emoji85]
Mdłości miałam może z 3 razy w tym raz dziś przez 10 minut, cycki juz praktycznie nie bolą, może na wieczór czasem... Jedyne co to szybciej się męczę i zdecydowanie więcej śpię.
Dziś nawet zaparcia minęły, z którymi sie męczyłam prawie 3 tygodnie [emoji2356]
Ja z objawów miałam bol piersi i senność, a teraz w zasadzie nie mam prawie nic, jedynie piersi trochę wieczorem czuję, no i okresu brak 😉wróciła energia i czuje się prawie jak dawniej.
Niestety akcji serca nie ma... W między czasie dostałam wyniki bety 95 428.... Zarodek ma 0.58cm co wg lekarza wskazuje na ciążę młodszą niż z OM (z OM 7+3) z usg 6+4...cień szansy jest ale mały, mam czekać czy pojawi się krwawienie przez święta... We wtorek mam powtórzyć betę itd, Środa wizyta usg, i kolejne decyzje...:(
Mam nadzieję, że to tylko młodsza ciąża i na kolejnym usg już będzie wszystko widać. Trzymam kciuki, zeby bylo dobrze ✊


Odkąd wiem, że w każdej chwili mogę iść na zwolnienie to jakoś chętniej chodzę do pracy 🙈 trochę się bałam ale odkąd wiem, że mam taką opcję to chce z niej jak najpóźniej skorzystać. Taki jakiś paradoks mnie dopadł bo kiedyś myślałam, że po co się męczyć itp, a teraz nawet to, że idę jutro mi nie przeszkadza 😅
 
Dziewczyny a bolą was plecy w krzyżu ? Bo mnie ostatnio tak jak się krzywi położeni potem ciężko ruszyć a teraz tez leżę na łóżku i mnie bolą jak mam się ruszyć
 
reklama
Dziewczyny a bolą was plecy w krzyżu ? Bo mnie ostatnio tak jak się krzywi położeni potem ciężko ruszyć a teraz tez leżę na łóżku i mnie bolą jak mam się ruszyć
Ja mam taki mocny bol w odcinku ledzwiowym, sa dni ze mi ciezko jest podniesc sie z lozka, a jak chodze to mega mi promieniuje do nogi lewej... 🙈
 
Do góry