reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

No to chyba musimy się cieszyć [emoji23]
Chociaż durna głowa czasem by chciała jakiegoś objawu[emoji2356]
ja 10 tydzień i praktycznie żadnych objawów już [emoji2368] oprócz zmęczenia i sikania
Ale jakieś objawy miałaś ja nie mam żadnych [emoji2]wieczorami troszkę bolą Piersi i bardziej zmęczona jestem i nic więcej
 
reklama
A tarczyca, sprawdzałaś ostatnio ?

Może Ci dokucza 🤔 nie wiem czy to Ty pisałaś kiedyś o zawrotach głowy, niestety nie zapamiętałam nicku bo nas jest dużo. Ale przed chwilą miałam teleporadę z endokrynologiem bo wpadłam w niedoczynność w ciąży i pytał właśnie o zawroty głowy, zmęczenie, osłabienie, senność. Wydawało mi się, że to klasyczne objawy ciążowe, a jednak chyba mogą być czymś dodatkowym spowodowane 🤔 bo przepisał mi dodatkowo (oprócz tsh i ft4) jeszcze anty tpo.
nie nie ja nie mam zawrotow. Właśnie zrobiłam badania wczoraj w szpitalu mojej Pani doktor ale nie mam do nich wglądu. Doktor mówiła że jak coś będzie nie tak to będzie dzwonic więc muszę czekać do 23
 
Dziewczyny czy tylko ja nie mam praktycznie żadnych objawów? [emoji2296][emoji85]
Mdłości miałam może z 3 razy w tym raz dziś przez 10 minut, cycki juz praktycznie nie bolą, może na wieczór czasem... Jedyne co to szybciej się męczę i zdecydowanie więcej śpię.
Dziś nawet zaparcia minęły, z którymi sie męczyłam prawie 3 tygodnie [emoji2356]
z tego co kojarze Karolina nie ma objawów.
 
który wzór ? ;) ja byłam zdecydowana na retro, ale jak dziewczyny pokazały pastel to chyba jednak go wezmę, jest śliczny :D

A widziałyście te śliczne ramki na zdjęcie USG ? 😍 Zamawiam ;) mają magnes i można je przykleić do lodówki :D
o tak ja jeszcze troche i też zamówię. Pokaz proszę jak Ci przyjdą chociaż nir wiem czy wytrzymam. Segregator biorę na bank
 
reklama
Do góry