reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Jeju Dziewczyny to co się ze mną dzieje od wczoraj wieczór to jakaś masakra. Myślałam se wczoraj się przesililam ale dzisiaj czuje się tak samo jak flak. Nie mam siły na nic boli mnie głowa czuje się mega słaba... Nie wiem czy gdzieś na swieta pojedziemy nie mam sił. Mój syn bajki ogląda nawet nie miałam siły z nim pograć. Martwię się wcześniej tak nir miałam nie to że jestem zmęczona czy senną ja jestem bez życia słaba na maxa
matkooo mam to samo... Sił brak, jakaś niekumata dziś jestem i nie trybie... Cały dzień mnie mdli... Wyskalam męża do kfc bo to może przez smaka od kilku dni... Płakać mi się dzisiaj chce z powodu braku sił
 
reklama
Dziewczyny w gymcentrum wystarczy powiedzieć ze na NFZ czy trzeba mieć jakieś skierowanie od lekarza lub trzeba być na NFZ u ginekologa ? Bo ja chodzę prywatnie i zastanawiam się czy mogę skorzystać z tego i czy wystarczy się zapisać i powiedzieć ze na NFZ ?
ja powiedzialam, że chciałabym się umówić na badania prenatalne z tego programu unijnego dla kobiet ze Śląska
 
Dzięki za info. To muszę coś kupić.

Wiecie może czy jest coś w kroplach ? Chyba nie przełknę kolejnej tabletki, już ostatnio wymiotowałam podczas brania leków 🙄
Są w kroplach preparaty przeznaczone np dla dzieci. Uważaj tylko na dodatek witaminy A, której nadmiar jest niewskazany w ciąży :)
 
ciśnienie 99/62 czyli moje standardowe. Nie mam pojęcia ale jak jutro będzie to samo to nawet s łóżka nie wyjdę . Na sama myśl że mam jechać do teściów w niedziele rano wstac ubrać się na galowo (UJ wie po co) robi mi się niedobrze....
A tarczyca, sprawdzałaś ostatnio ?

Może Ci dokucza 🤔 nie wiem czy to Ty pisałaś kiedyś o zawrotach głowy, niestety nie zapamiętałam nicku bo nas jest dużo. Ale przed chwilą miałam teleporadę z endokrynologiem bo wpadłam w niedoczynność w ciąży i pytał właśnie o zawroty głowy, zmęczenie, osłabienie, senność. Wydawało mi się, że to klasyczne objawy ciążowe, a jednak chyba mogą być czymś dodatkowym spowodowane 🤔 bo przepisał mi dodatkowo (oprócz tsh i ft4) jeszcze anty tpo.
 
reklama
Do góry