reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
bardzo dziękuję też ta wit D używamy dla rodziny.
te witaminy każdej są zalecane czy że względu na tromofilie muszis zabrać te metyle?
Mam mutacje mthfr i jak brałam mieszanki gotowe dla staraczek to mi homocysteina zbytnio rośnie :/
Wiec ogólnie jeśli ktoś nie ma mutacji (a jest dość powszechna bo około 50 % społeczeństwa ma ) to można brać zwykłe witaminy. Sama bym z chęcią brała 🙄
Warto sobie też homocysteine sprawdzić bo ona rośnie przez te suple syntetyczne niektórym, a jest dość ważna. Mi hematolog przepisuje i co 6 miesięcy badam homocysteine, B12 i kwas foliowy. Niezależnie od ciąży. Tak mamy umówione. Chyba tak będę miała do końca życia. Bo jak homocysteina jest powyżej 8 to rośnie ryzyko zatorów.
 
No u nas bylo podobnie jak drugi siedzialbjeszcze w brzuchu.. ale dzis zaskoczyl mnie bo jak wrocilam z pracy to przyszed sie poprzytulac :) i nawet zapytal jak sie czuje :D szok.
my wczoraj powiedzieliśmy dziewczyną, zareagowały super, ciągle mnie przytulają i mówią że muszą o mnie dbać, nawet pokój bez marudzenia posprzątały 😅😅 tylko jak im apke pokazuje to mówią, że strasznie brzydki ten dzidziuś 😅wiedzą że to tajemnica i dlatego młodsza przez cały ogródek wolała mamooo ale super niespodzianka i tajemnica, kocham Ciebie i dzidziusia 🙈🤣🤣🤣
 
Ja mam 35 lat więc mi powiedzieli że musi być skierowanie od lekarza prowadzącego ciążę ale może to być prywatny lekarz nie musi być z nfz
Dziewczyny w gymcentrum wystarczy powiedzieć ze na NFZ czy trzeba mieć jakieś skierowanie od lekarza lub trzeba być na NFZ u ginekologa ? Bo ja chodzę prywatnie i zastanawiam się czy mogę skorzystać z tego i czy wystarczy się zapisać i powiedzieć ze na NFZ ?
 
reklama
my wczoraj powiedzieliśmy dziewczyną, zareagowały super, ciągle mnie przytulają i mówią że muszą o mnie dbać, nawet pokój bez marudzenia posprzątały 😅😅 tylko jak im apke pokazuje to mówią, że strasznie brzydki ten dzidziuś 😅wiedzą że to tajemnica i dlatego młodsza przez cały ogródek wolała mamooo ale super niespodzianka i tajemnica, kocham Ciebie i dzidziusia 🙈🤣🤣🤣
hahaha ojeeej jakie to jest wzruszające serio . Jak ja kocham dzieci
 
Do góry