reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Dziewczyny czy tylko ja nie mam praktycznie żadnych objawów? [emoji2296][emoji85]
Mdłości miałam może z 3 razy w tym raz dziś przez 10 minut, cycki juz praktycznie nie bolą, może na wieczór czasem... Jedyne co to szybciej się męczę i zdecydowanie więcej śpię.
Dziś nawet zaparcia minęły, z którymi sie męczyłam prawie 3 tygodnie [emoji2356]
 
reklama
Dziewczyny czy tylko ja nie mam praktycznie żadnych objawów? [emoji2296][emoji85]
Mdłości miałam może z 3 razy w tym raz dziś przez 10 minut, cycki juz praktycznie nie bolą, może na wieczór czasem... Jedyne co to szybciej się męczę i zdecydowanie więcej śpię.
Dziś nawet zaparcia minęły, z którymi sie męczyłam prawie 3 tygodnie [emoji2356]
ja wcześniej nie miałam nic... Za to dziś w pracy myślałam że umrę...mam nadzieję, że to jednorazowo bo poprzednia ciąża przeczołgała mnie okropnie...
 
Dziewczyny w gymcentrum wystarczy powiedzieć ze na NFZ czy trzeba mieć jakieś skierowanie od lekarza lub trzeba być na NFZ u ginekologa ? Bo ja chodzę prywatnie i zastanawiam się czy mogę skorzystać z tego i czy wystarczy się zapisać i powiedzieć ze na NFZ ?
To nie jest na nfz. A wręcz to badanie nie przysługuje jeśli się przekracza 35 lat i byłoby bezpłatne na nfz ;)

To jest program opłacany przez Unie Europejską. Możesz chodzić do lekarza prywatnie, nie musisz mieć skierowania. Wystarczy powiedzieć. że chcesz skorzystać z bezpłatnych badań finansowanych przez UE ;)
 
Jeju Dziewczyny to co się ze mną dzieje od wczoraj wieczór to jakaś masakra. Myślałam se wczoraj się przesililam ale dzisiaj czuje się tak samo jak flak. Nie mam siły na nic boli mnie głowa czuje się mega słaba... Nie wiem czy gdzieś na swieta pojedziemy nie mam sił. Mój syn bajki ogląda nawet nie miałam siły z nim pograć. Martwię się wcześniej tak nir miałam nie to że jestem zmęczona czy senną ja jestem bez życia słaba na maxa
Wczoraj czułam się dokładnie tak samo, nie mialam siły sie podnieść..
 
Dziewczyny czy tylko ja nie mam praktycznie żadnych objawów? [emoji2296][emoji85]
Mdłości miałam może z 3 razy w tym raz dziś przez 10 minut, cycki juz praktycznie nie bolą, może na wieczór czasem... Jedyne co to szybciej się męczę i zdecydowanie więcej śpię.
Dziś nawet zaparcia minęły, z którymi sie męczyłam prawie 3 tygodnie [emoji2356]
ja 10 tydzień i praktycznie żadnych objawów już 🤷‍♀️ oprócz zmęczenia i sikania
 
Dziewczyny czy tylko ja nie mam praktycznie żadnych objawów? [emoji2296][emoji85]
Mdłości miałam może z 3 razy w tym raz dziś przez 10 minut, cycki juz praktycznie nie bolą, może na wieczór czasem... Jedyne co to szybciej się męczę i zdecydowanie więcej śpię.
Dziś nawet zaparcia minęły, z którymi sie męczyłam prawie 3 tygodnie [emoji2356]
Ale jakieś objawy miałaś ja nie mam żadnych 😃wieczorami troszkę bolą Piersi i bardziej zmęczona jestem i nic więcej
 
reklama
my wczoraj powiedzieliśmy dziewczyną, zareagowały super, ciągle mnie przytulają i mówią że muszą o mnie dbać, nawet pokój bez marudzenia posprzątały 😅😅 tylko jak im apke pokazuje to mówią, że strasznie brzydki ten dzidziuś 😅wiedzą że to tajemnica i dlatego młodsza przez cały ogródek wolała mamooo ale super niespodzianka i tajemnica, kocham Ciebie i dzidziusia 🙈🤣🤣🤣
Kochane dziecko 😍 na pewno w takim razie nikt się nie dowie 😂😂
 
Do góry