reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

dziewczyny pisały ze miały ja nie miałam później dostałam obecnie nie mam ale pewnie to sie zmieni;)
Norma kochana norma;))
Mnie nastraszył mój gin ze poronienia mogą byc przez infekcje. Znowu koleżanka mowila ze nie miala żadnych wymazów na początku ciązy ani jednej ani drugiej. Przed ciąża przeleczylam się i globulkami i antybiotykiem bo wtedy po poronieniu gin stwierdził ze jest jakas infekcja chociaż ja nic kompletnie żadnych objawów nie czułam ;/ dlatego teraz to mnie niepokoi.
 
reklama
A dotyczy to równiez tych domowych detektorów tętna płodu? Zastanawialiśmy się nad nimi pod kątem fajnego gadzetu, a teraz to w sumie nie wiem.
Hmmm mysle, ze nie. Detektor tetna wykrywa je juz na takim etapie, ze tez pewnie i na usg nie bedzie to szkodliwe. Wlasciwie od ktorego tyg dziala detektor?
 
Dziewczyny, a kiedy będzie dostępna ta prywatna grupa? Nie ukrywam, że nie lubię podawać prywatnych informacji w miejscu gdzie wszyscy mogą to przeczytać. Wy też proszę zakrywajcie przynajmniej nazwę szpitala i swoje dane osobowe jak wrzucacie zdjęcie z USG, ostrożności nigdy nie za wiele :)
czekam na ostatnie zgloszenia ktore wrzuce do excela we wtorek i ruszymy z tematem. Jest duzo nowych dziewczyn ktore dolaczyly w ostatnich dniach i czekam na zgloszenia od nich.
Dla tych ktore nie wiedza, prosze o wyslanie wiadomosci prywatnej z deklaracja checi
 
Mnie nastraszył mój gin ze poronienia mogą byc przez infekcje. Znowu koleżanka mowila ze nie miala żadnych wymazów na początku ciązy ani jednej ani drugiej. Przed ciąża przeleczylam się i globulkami i antybiotykiem bo wtedy po poronieniu gin stwierdził ze jest jakas infekcja chociaż ja nic kompletnie żadnych objawów nie czułam ;/ dlatego teraz to mnie niepokoi.
Ja miałam przez infekcje w poprzedniej ciąży. Najpierw mialam brudzenia od żółtego, po brunatny i skończyło się na krwawieniu.. Warto skonsultować jeszcze raz z lekarzem albo z innym no i to wyleczyć jeśli masz jakąś infekcje na wczesnym etapie. Glowa do góry. Najważniejsze to działać
 
Mnie nastraszył mój gin ze poronienia mogą byc przez infekcje. Znowu koleżanka mowila ze nie miala żadnych wymazów na początku ciązy ani jednej ani drugiej. Przed ciąża przeleczylam się i globulkami i antybiotykiem bo wtedy po poronieniu gin stwierdził ze jest jakas infekcja chociaż ja nic kompletnie żadnych objawów nie czułam ;/ dlatego teraz to mnie niepokoi.
rozumiem też bym się pewnie przejęła. Wkurzają mnie lekarze którzy straszą pacjentki. Serio bo co to da.. Mega jest dużo kobiet które mają infekcje w ciązy. Ciaza z tego co kojarzę zwiększa ryzyko infekcji intymnych przez te burzę hormonalne więc jakosc nie chce mi się wierzyć że to może grozić poronienie. Ofc jak infekcja się rochula na całego i kobieta tego nie leczy to jasne ale idąc tym tropem to ryzyko poronienia zwiększa się przy każdym przeziębieniu przy każdym popsutym zebie nawet przy większym stresie.
W ch.j rzeczy i sytuacji może większych ryzyko poronienia ale czy warto o nich mówić i straszyć kobiety? Chodzi mi o sytuacje na które nie mamy wpływu bo o tym że nie wolno palić i pić to jasne że trzeba trąbić straszyć najchętniej za to bym wsadzala do pierdla! Ale inne syt przecież nic nie zrobisz na to że przypaletala się jakaś infekcja... Chociaż w sumie poszłaś do lekarza i już ja leczysz... Czyli tak naprawdę zmniejszyła to ryzyko właśnie!!! 😘😘😘😘


Napisałam jak potłuczona zero składu ani ładu mam nadzieję że zrozumiałaś o co mi chodziło😘
 
łooo szalejesz. Ja wczoraj miałam. Intensywny dzień. Aż w nocy brzuch mnie bolał dzisiaj robię aż nic. Mąż mówił że wróci z pracy to posprząta w domu. Obiad mam z wczoraj także leżę;)
No odpoczywaj kochana. . Gdybym się złe czuła tez bym dużo nie robiła . Mąż jutro wraca wiec nie muszę obiadu dziś robić a znów wczoraj miałam leniwy dzień bo byłam u siostry cały dzień i spacerowałam :)
 
A mnie trochę niepokoi bo tylko miałam bóle podbrzusza których już praktycznie nie mam po luteinie i bolące piersi a tak to nic więcej .Jutro mam wizytę u giną I trochę Mam lekki stres czy wszystko jest Ok 😞
 
reklama
A mnie trochę niepokoi bo tylko miałam bóle podbrzusza których już praktycznie nie mam po luteinie i bolące piersi a tak to nic więcej .Jutro mam wizytę u giną I trochę Mam lekki stres czy wszystko jest Ok 😞
I nie mam żadnych innych objawów tylko te piersi ,trochę czułam ból krzyża i tyle..
 
Do góry