reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja sobie robię herbatę z miodem, biorę kocyk i czytam książkę to mnie najbardziej odstresowuje, albo bawię się z psem :)
@Trinnity Moze złe to napisałam. Chodziło mi o to, że poprostu staram się nie myśleć o tym wszystkim, a doskonale Cie rozumiem, bo jak pierwszy raz zaszłam w ciążę to też wszystkim się przejmowałam. Teraz mam trochę inne podejście.
 
reklama
Beta przy pustym jaju do pewnego momentu tez rosnie dobrze, przynajmniej u mnie tak bylo. Teraz doszlam do poziomu 1430 i wiecej nie badalam przyrostow:( nie mialam juz do tego nerwow, ale przyrost byl o 164%
I dobrze, nie ma co się stresować. Ja robiłam trzy razy bete, ostatni wynik 2147 i juz nie robię. Przyrosty też były ok 160%.

Kiedy kolejnej twojej wizycie u lekarza który tc będzie wypadał?
 
Dokładnie miałam tak samo W pewnym momencie po prostu objawy ustały z tym że ja brałam do fason i podejrzewam że to był powód dlaczego ona przerasta ła powiecie zrobiłam mu że 34 badania krwi i jak widziałam że przerasta to pan doktor mówił że na razie już nie robimy No a potem było po prostu Puste jajo i tylko czekałam na ten dzień
I potem dlatego mamy takie pranie mozgu czy dobrze, ze cos boli, czy źle ze boli... ja to obiecałam sobie nie wariować, ale co dzicz... myślę, czy dobrze, ze brzuch czasem zaboli, czy zle ze sutki nie mrowia. Cyrk jak nic
 
Napisz jak możesz kiedy miałaś ostatnia @, kiedy wypadala owulka mniej więcej i w którym dc miałaś pierwsze pozytywne testy?
To bardzo interesujące z chęcią przeanalizuje jak to wygląda bo aż ciężko uwierzyć ;)
no to tak w pierwszej ciąży ostatni okres miałam 11 sierpnia a 2 września pierwszy test pozytywny przez to że bolał mnie bardzo brzuch poszłam. Prywanir do ginekologa na USG stwierdziła tylko płyn w Zatoce Douglasa i skierowała na betę beta 58. 5go września trafiłam do szpitala bo bóle już tak mocne beta rosną a ciąży nie było widać wypisali mnie 9 września z podejrzeniem ciąży pozamacicznej i powtórzeniem USG za tydzień. Po tygodniu był już pęcherzyk. Teraz będzie miał zaraz 6 lat;)

A teraz ostatnia miesiączka 13 lutego cykle średnio 30 dniowe. Owulacja niby miała być 1go z testów owuoacyjnych 3- 4 ale byłam 24 go u gin i na USG stwierdzila dusy pęcherzyk i zacząć od dzisiaj się starać. Tak robiliśmy;) pierwszy pozytywny test wyszedł 6 marca, 5 był negatywny. Od 2 marca mam parcir na pecherz nawet mówiłam mężowi że chyba przeziębiłam dopiero jak zaczął boleć mnie brzuch to pomyślałam o ciąży. Okres planowo miałabym dostać 15 marca
 
I dobrze, nie ma co się stresować. Ja robiłam trzy razy bete, ostatni wynik 2147 i juz nie robię. Przyrosty też były ok 160%.

Kiedy kolejnej twojej wizycie u lekarza który tc będzie wypadał?
Przy kolejnej tj. 17.03 bedzie to 7+1 wiec to bedzie moje byc albo nie byc, bo jesli nadal nie bedzie serduszka to juz cudow nie ma. Z drugiej str mysle ze mam teraz leki, wiec musi byc ok. Zakichane zastrzyki tyle nerwow mnie kosztuja.
 
Jaki bierzecie magnez dziewczyny? Ja mam w domu tripple magnesium ze swansona, ale jest tam napisane ze nie wskazany w ciazy. Teraz sama nie wiem czy moge go brac, lekarz za ponad tydzien a czasem pobolewa brzuch. Co najlepsze w pracy jak siedze 8 godz na tylku to pozniej mam takie bole jak na okres, w weekend w domu troche sie nasprzatalam itd i nic mi nie dolegalo.
 
reklama
Do góry