reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny.
Nieśmiało tutaj do Was dolaczam.
Przygoda z tym forum tra u mnie od listopada 2010 roku kiedy to urodziła się moja pierwsza córka, potem grudzień 2011 kiedy urodzil się syn, następnie maj 2019 No i teraz wychodzi listopad 2021. Tak tak dobrze czytacie to moja 4 ciąża [emoji85]
Ostatni okres miałam 1.02, ciąży jakoś szczególnie nie podejrzewałam bo majowego jeszcze karmie piersią, stosunek przerywany a jednak 2 kreski na teście. U lekarza jeszcze nie byłam. Narazie to 5t1d także poczekam gdzieś do 8 tygodnia.
 
Ciąża potwierdzona 5 tyg termin poczatek listopada 🙂 wszystko się rozwija wporządku 😁
cudownie 😍 widać już było coś oprócz pęcherza na tym etapie?
Cześć dziewczyny.
Nieśmiało tutaj do Was dolaczam.
Przygoda z tym forum tra u mnie od listopada 2010 roku kiedy to urodziła się moja pierwsza córka, potem grudzień 2011 kiedy urodzil się syn, następnie maj 2019 No i teraz wychodzi listopad 2021. Tak tak dobrze czytacie to moja 4 ciąża [emoji85]
Ostatni okres miałam 1.02, ciąży jakoś szczególnie nie podejrzewałam bo majowego jeszcze karmie piersią, stosunek przerywany a jednak 2 kreski na teście. U lekarza jeszcze nie byłam. Narazie to 5t1d także poczekam gdzieś do 8 tygodnia.

Gratulacje! Mamy bardzo podobny termin 😊
 
Cześć dziewczyny, nieśmiało się z wami witam ;) planowany termin na 1/11. Dzisiaj pierwszy raz usłyszałam bicie serducha- tydzień 5+6 dzień, CRL - ponad 3 mm( w załączniku zdjęcie z usg ).
Jestem po ciąży biochemicznej z grudnia i mam trombofilię.



Pozdrawiam - Ślązaczka ☺️
 

Załączniki

  • 2F403081-0CA9-4B2F-88D1-CE04E0ED8494.jpeg
    2F403081-0CA9-4B2F-88D1-CE04E0ED8494.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 128
reklama
Do góry