reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Mila09 Fejkaaa no właśnie ja przy moich poronieniach przyrost miałam piękne. Przy pierwszym poronieniu trochę było niepokojące bo wydawało mi się że nie przerasta tak szybko ale potem ruszyło natomiast przy moim drugim przyrost miałam książkowy i chodziłam z pustym jajem aż do 11 tygodnia
Dziewczyny a przy pustym jaju płodowym jak wasza beta? Chyba wtedy nie ma prawidłowego przyrostu, prawda? Sprawdzalyscie ją tak w ogóle?


Najwidoczniej do zagnieżdżenia doszło bliżej 12dpo niż 6dpo i dlatego jest niższa beta. Dla przykładu u mnie 13dpo (testy owu) miałam 135MIU, więc domyślam się że zagnieżdżenie było bliżej 6dpo.
Nie stresuj się. Zrób przyrost i będzie widać.
Niby nie wielkość bety a przyrost jest ważny [emoji846] trzymam kciuki!
 
zrobiłam test 10 dni przed miesiaczka wyszedł pozytywny chociaż bladziutki nie wierzyłam bo właśnie za wcześnie ale 4 testy raczej się nie mylą. Możesz zrobić ale może nie wyjść to zależy od Ciebie jak zareagujesz na ewentualna biel (bo za 4dni może już wyjsc a teraz nie) i czy chcesz wiedzieć czy wolisz poczekac. Myślę że to indywidualna sprawa mi w pierwszej ciazy wyszedł test bardzo szybko o teraz też ja wiedziałam że nie mogę dłużej czekać no i ewidentnie miałam objawy ale jak sobie pomyśle że jeszcze tyle do okresu tyle do ginekologa to kurde wolałabym chyba nir mieć objawów a o ciszy dowiedzieć się po terminie spodziewanej miesiączki;))) musisz przemyśleć co wolisz;)
Na 100% przesunęła Ci się owulacja bo fizycznie jeśli nie przesunęłaby się to nie ma takiej możliwości żeby testy tak wcześnie wyszły pozytywne.
Bete robiłaś?
 
Mam wyniki, dziś planowany dzień okresu -31 dc, ale beta niska 13 ,90 mlU/ml . 😔
Możliwe że zagnieżdżenie było bliżej 12dpo niż 6dpo i dlatego jest niska beta, wykrylas bardzo wczesna ciążę. Zrób przyrost po 48 i będzie widać. Nie ma czym się stresować :) trzymam kciuki
 
Mila09 Fejkaaa no właśnie ja przy moich poronieniach przyrost miałam piękne. Przy pierwszym poronieniu trochę było niepokojące bo wydawało mi się że nie przerasta tak szybko ale potem ruszyło natomiast przy moim drugim przyrost miałam książkowy i chodziłam z pustym jajem aż do 11 tygodnia
Dziwne. Wszystkie informacje jakie mam od znajomych i z tego co czytałam w internetach to zawsze beta spadała przy pustym. No ale to tylko organizm, jego nie ogarniesz ;)
 
reklama
Na 100% przesunęła Ci się owulacja bo fizycznie jeśli nie przesunęłaby się to nie ma takiej możliwości żeby testy tak wcześnie wyszły pozytywne.
Bete robiłaś?
moje cykle od ponad 5 lat da regularne najkrótszy 28dni a średnio mam 30dniowe. 24 lutego byłam u ginekologa i byłam przed owulacja;)
 
Do góry