reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Oj dziewczyny to słońce dobrze na mnie działa - mam więcej energii dziś, nawet odkurzyłam i umyłam podłogi w całym domu 😅 ale okna cały czas mam ufajdane, jeszcze po przeprowadzce w styczniu 😂 jak się dziś czujecie?
O widzę że tak kochasz myć okna jak ja 😂😂
Mnie to dzisiaj mdłości męczą, jak zwykle ostatnio ☹️ ale pogoda przepiękna to mam humor ☺️
 
Cześć Mamusie :) mój termin z cyklu to 17 listopad. Widzę, że poruszacie interesujący mnie ostatnio temat badań prenatalnych - jak myślicie, czy warto (oprócz papp-a) robić coś więcej? Czy Wy robicie badania z dna na zaś? To moja pierwsza ciąża (28 lat). Pierwsze USG za mną, drugie przede mną (wszystko ok). I mam jeszcze pytanie, czy wy też tak bardzo odczuwacie zmęczenie? Ja sobie nie daję rady. Zastanawiam się czy to jeszcze normalny objaw ciąży. Pozwalam sobie na jedną kawę z ekspresu dziennie, ale to nie pomaga.. chodzę jak struta
Jejku ja mam to samo, przyszłam że spaceru z psem i padłam. Wcześniej razem z nim biegałam i wracałam po godzinie... Teraz to max 30 min i to jeszcze przez 20 min ja stoję i rzucam mu patyk...
 
Jejku ja mam to samo, przyszłam że spaceru z psem i padłam. Wcześniej razem z nim biegałam i wracałam po godzinie... Teraz to max 30 min i to jeszcze przez 20 min ja stoję i rzucam mu patyk...
U mnie to samo. 20-30 min spaceru i leżę na kanapie. Przed zajściem w ciążę byłam nawet aktywna osoba, a tu taki spadek formy... Mam nadzieję, że chwilowy.
 
Dziewczyny, jestem po wizycie😊bliźniaki maja po 2 cm i jeden ruszał ręka podczas usg😊co do wyników moczu o które się obawiałam : wszystko w porządku 😌inne badania tez ok😌22.04 kolejna wizyta a 26.04 prenatalne
Jakie piękne maleństwa 😍😍
Ja się dziś opaliłam 😂😱 czuje jak piecze mnie kark, buzia i dekold 😂 od 11 na słoneczku, piękny dzień 😊 tak wyluzowałam, że nawet nie myślałam o jutrzejszej wizycie 🤔 wieczorem chyna przyjdzie stres :(
Ja tak samo 😁 Pół dnia na słoneczku i wyluzowalam totalnie. Dziś tez dobrze się czuje, więc zero nerwów. Ale wieczorem pewnie będę zaś myśleć :/ O której masz wizytę ?
 
Jestem po, wszystko dobrze, termin z usg 8.11, mi wychodziło z obliczeń 7.11, więc pewnie tak będzie 😊 a to moja Fasolka
 

Załączniki

  • Screenshot_20210331-183744_Gallery.jpg
    Screenshot_20210331-183744_Gallery.jpg
    206,3 KB · Wyświetleń: 79
reklama
Do góry