reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja w ogóle nie jestem za szczepieniami a już w ogóle w ciąży . Sama szczepionka podobno jest na rok czy dwa a potem nic nie daje a to ile osób choruje po niej i wogole ...
Ja jestem całym sercem za szczepieniami, ale wiadomo - każdy robi jak uważa. Po pierwszej dawce też się czułam bardzo średnio, obolała itp. Co roku będzie trzeba dawać booster, tak jak na zwykla grype. Covid to wirus, więc nie da się na wirusa wynaleźć szczepionki jako takiej 🤷🏻‍♀️ poza tym tyle ludzi choruje po szczepieniu z racji wieku. Osoby 60 czy 70+ nie są szczepione w ogóle, wszystkie wakcynacje przyjmuje się w wieku młodzieńczym, do dwudziestki mniej więcej. Także ja w środę druga dawka i z głowy 💪🏻💪🏻
 
reklama
Hm, położna mówiła, że w sumie to moja decyzja. Czytałam, że dzieci zaszczepionych w ciazy kobiet rodzą się mając już przeciwciała, więc dla mnie to już jest przeważający argument.

W pt mam to usg prywatne, dostałam maila z przypomnieniem i info, żeby mieć pełen pęcherz. Czy to znaczy, że to usg nie będzie dopochwowe? Wydaje mi się, że przez mój tłusty brzuch nie będzie nic widać 🤦‍♀️ w piątek będę dopiero 8+4 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
Pierwszy raz slysze o tym pelnym pęcherzu:) zawsze kazano mi sie wysikac przed badaniem.. wiec nie podpowiem Ci niestety..
Ja jestem całym sercem za szczepieniami, ale wiadomo - każdy robi jak uważa. Po pierwszej dawce też się czułam bardzo średnio, obolała itp. Co roku będzie trzeba dawać booster, tak jak na zwykla grype. Covid to wirus, więc nie da się na wirusa wynaleźć szczepionki jako takiej 🤷🏻‍♀️ poza tym tyle ludzi choruje po szczepieniu z racji wieku. Osoby 60 czy 70+ nie są szczepione w ogóle, wszystkie wakcynacje przyjmuje się w wieku młodzieńczym, do dwudziestki mniej więcej. Także ja w środę druga dawka i z głowy 💪🏻💪🏻
No ja jestem tez za szczepieniem sie. Jednak w ciąży raczej bym sie nie zdecydowała. Bo to jednak cos obcego dla organizmu i nie wiadomo jak zareaguje, ale kazdy robi jak uważa, wiec trzymam kciuki,aby w srode wszystko się powiodło:) i wszyatko bylo ok.
 
Oj tak. Też się męczę. Przed ciąża wchodziłam na moje 4pietro na luzie. A teraz sape jakbym przynajmniej Rysy zdobyla. W ciągu dnia drzemka. Wieczorem szybko spać. Bo nie wyrabiam.
ja tez, chodze po supermarkecie w maseczce i sie dusze :) Ale nie narzekam.
Jutro kurier ma przyniesc segregator ciazy od mamy ginekolog i bede sie nim cieszyc :)
 
O matko [emoji33] serrio to jest straszne!
@Ces mialam z kancelaria komornicza niemila przygode, trauma na cale zycie! Pomylili inna dziewczyne o tym samym imieniu i nazwisku z tego samego miasta ze mna, nie sprawdzono dokladnie nr pesel ani dodatkowych danych, przyszedl list do firmy, w ktorej pracuje, ze wchodza mi na pensje i zabieraja jakis tam procent za dlugi. Dlugu bylo ponad 100tys z tytulu nieplacenia czynszu bodajze. W kazdym razie mialam stan przedzawalowy jak to zobaczylam! Pojechalam do tej kancelarii, oni oczywiscie uznali ze jestem kolejna walnietą dluzniczką ktora miga sie od placenia i wymysla jakies historie. Generalnie odkrecanie tego jakims cudem nie trwalo dlugo, bo zaledwie kilka dni. Ale ja wtedy mialam wizje, ze nie wutlumacze sie z tego i bede splacac cudze dlugi [emoji25][emoji25][emoji25] na sama mysl mam ciary. To taka moja historia na oderwanie sie od tematow ciazowych heh
 
Wiesz ci umów się A co Ci szkodzi :) ja mam wizytę jutro A prenatalne mam w Gyncentrum i jeszcze w jednym miejscu pod koniec kwietnia. Z tym że z Gyncentrum raczej zrezygnuje
Dziewczyny dzisija 6+0. Jak wiecie jestem po wizycie i tak się zastanawiam czy już powinnam się umówić na prenatalne czy poczekać na następną wizytę, która mam 12 kwietnia. I umówić się po tej wizycie?
 
Wiesz co to byłby na pewno bardzo ciekawy blog
Kiedyś chciałam bloga prowadzić anonimowo odnośnie pracy komornika. Opisywać absurdalne sytuację. Nigdy jakoś nie zaczęłam [emoji846]
Co do słowa przepraszam właśnie przez takich ludzi jesteśmy odbierani jako wrogowie, zło najgorsze itp. Eh szkoda słów.
 
Dziewczyny, jestem po wizycie😊bliźniaki maja po 2 cm i jeden ruszał ręka podczas usg😊co do wyników moczu o które się obawiałam : wszystko w porządku 😌inne badania tez ok😌22.04 kolejna wizyta a 26.04 prenatalne
 

Załączniki

  • B0CF8897-E652-4C05-B235-39593E886397.jpeg
    B0CF8897-E652-4C05-B235-39593E886397.jpeg
    392,7 KB · Wyświetleń: 114
reklama
Do góry