reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, jestem po wizycie😊bliźniaki maja po 2 cm i jeden ruszał ręka podczas usg😊co do wyników moczu o które się obawiałam : wszystko w porządku 😌inne badania tez ok😌22.04 kolejna wizyta a 26.04 prenatalne
Oooo, to chyba pierwsze bliźniaki na forum?? Wspaniałe <3

a co do Norwegii, moja przyjaciółka usłyszała od lekarza tam, że w 1 trymestrze nie robią badań, bo wyznają zasadę, że zarodek który ma przetrwać to przetrwa...

Dlatego co miesiąc przylatywała do PL do lekarza. Za to w drugiej ciąży lekarz w Norwegii był już bardziej ludzki...
 
Dziewczyny, jestem po wizycie😊bliźniaki maja po 2 cm i jeden ruszał ręka podczas usg😊co do wyników moczu o które się obawiałam : wszystko w porządku 😌inne badania tez ok😌22.04 kolejna wizyta a 26.04 prenatalne
Cudne maluchy 🥰 idziemy podobnie tylko ja z jednym dzidziutkiem, dziś 8+2, prenatalne umówione na 30.04 :)
 
U mnie pogoda okropna, zimno i pada cały dzień 🌧️
strasznie się pokłóciłam z partnerem, moje drugie szczepienie na covid przesunęli na środę - on twierdzi, że absolutnie nie powinnam się szczepić, a ja mimo wszystko się zdecydowałam. I bądź tu mądry 😟, ciche dni mnie czekają
A zaszczepią Cię? W tej ankiecie jest pytanie o ciążę i jak zaznaczysz że tak to Cię lekarz chyba nie przepuści.
W Polsce w ogóle jakiekolwiek szczepienia w ciąży są niezdrową sensacją. Krztusiec, grypa. Byłam w ciąży dwa razy i nigdy żaden lekarz nie zająknął się że może powinnam. Mi udało się zaszczepić obiema dawkami na covid zanim zaszłam.
Najwyżej zaszczepią Cię jeszcze raz jak urodzisz😁
 
Ja już po wizycie, ale nic nie powiem ani nie pokaże, bo okazało się że w tej przychodni nie ma nawet usg hehe, ale dostałam skierowania na badania krwi, jeszcze badania prenatalne więc spoko, o to chodziło tak naprawdę.
 
reklama
Do góry