reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny dzisija 6+0. Jak wiecie jestem po wizycie i tak się zastanawiam czy już powinnam się umówić na prenatalne czy poczekać na następną wizytę, która mam 12 kwietnia. I umówić się po tej wizycie?
Nie wiem jak właśnie z terminami jeśli Chxesz darmowe ja za tydzień mam wizytę i to będzie w 7t i jak będzie wszystko dobrze to będę dzwonić wtedy
 
Jestem. Wszystko jest dobrze [emoji3590] serduszko bije 117 uderzeń na minutę [emoji7][emoji3064][emoji3064]
Plamienia mogą wynikać albo z budowy mojej macicy, albo z faktu że jeszcze w 100% nie uzupełniła się doczesna? Chyba tak to sie nazywało [emoji2356]
Mój mózg przestał przetwarzać jak usłyszałam serduszko [emoji7][emoji3064][emoji24]
Następna wizyta 9 kwietnia. Mam juz kartę ciąży. Pęcherzyk wygląda na 6+5, a zarodek na 5+6, ale ta rozbieżność podobno wynika z tego, że przy 3 mm pomiar nie jest jeszcze idealnie dokładny i wg ginekolog mieści się w normie.
IMG_20210331_142816.jpeg
 
Jestem. Wszystko jest dobrze [emoji3590] serduszko bije 117 uderzeń na minutę [emoji7][emoji3064][emoji3064]
Plamienia mogą wynikać albo z budowy mojej macicy, albo z faktu że jeszcze w 100% nie uzupełniła się doczesna? Chyba tak to sie nazywało [emoji2356]
Mój mózg przestał przetwarzać jak usłyszałam serduszko [emoji7][emoji3064][emoji24]
Następna wizyta 9 kwietnia. Mam juz kartę ciąży. Pęcherzyk wygląda na 6+5, a zarodek na 5+6, ale ta rozbieżność podobno wynika z tego, że przy 3 mm pomiar nie jest jeszcze idealnie dokładny i wg ginekolog mieści się w normie.
Zobacz załącznik 1254625
❤️❤️❤️
 
Jestem. Wszystko jest dobrze [emoji3590] serduszko bije 117 uderzeń na minutę [emoji7][emoji3064][emoji3064]
Plamienia mogą wynikać albo z budowy mojej macicy, albo z faktu że jeszcze w 100% nie uzupełniła się doczesna? Chyba tak to sie nazywało [emoji2356]
Mój mózg przestał przetwarzać jak usłyszałam serduszko [emoji7][emoji3064][emoji24]
Następna wizyta 9 kwietnia. Mam juz kartę ciąży. Pęcherzyk wygląda na 6+5, a zarodek na 5+6, ale ta rozbieżność podobno wynika z tego, że przy 3 mm pomiar nie jest jeszcze idealnie dokładny i wg ginekolog mieści się w normie.
Zobacz załącznik 1254625
Super,gratulacje :) a który to tydzień?
 
reklama
Oj tak. Też się męczę. Przed ciąża wchodziłam na moje 4pietro na luzie. A teraz sape jakbym przynajmniej Rysy zdobyla. W ciągu dnia drzemka. Wieczorem szybko spać. Bo nie wyrabiam.
Cześć Mamusie :) mój termin z cyklu to 17 listopad. Widzę, że poruszacie interesujący mnie ostatnio temat badań prenatalnych - jak myślicie, czy warto (oprócz papp-a) robić coś więcej? Czy Wy robicie badania z dna na zaś? To moja pierwsza ciąża (28 lat). Pierwsze USG za mną, drugie przede mną (wszystko ok). I mam jeszcze pytanie, czy wy też tak bardzo odczuwacie zmęczenie? Ja sobie nie daję rady. Zastanawiam się czy to jeszcze normalny objaw ciąży. Pozwalam sobie na jedną kawę z ekspresu dziennie, ale to nie pomaga.. chodzę jak struta
 
Do góry