reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Dzięki za link do live'a o testach prenatalnych. Czuję się doedukowana... i niesamowicie wkurzona.

W Norwegii testy prenatalne są tylko dla kobiet po 38 r. ż. Nawet gdybym chciała, to nie mogę zrobić testu podwójnego (tzw PAPPA) prywatnie. Tylko skierowanie do szpitala, którego nie mam szans dostać. To samo z NIFT. Wydaje mi się to skrajnie nieodpowiedzialne. Nie wiem co robić, chyba muszę wybrać się do Polski.
a ja myślałam, żeby wybrać się do Norwegii... jestem w szoku, że tak to tam wygląda
 
reklama
Oj tak. Też się męczę. Przed ciąża wchodziłam na moje 4pietro na luzie. A teraz sape jakbym przynajmniej Rysy zdobyla. W ciągu dnia drzemka. Wieczorem szybko spać. Bo nie wyrabiam.
Mi tez ostatnio to ciężko nawet po schodach wyjść a jeszcze nie tak dawno zanim zrobiłam test pokonywałam 6km dystanse na jednym tchu 🙂teraz to nic mi się nie chce najchwrn9ej bym leżała całymi dniami a tu przy trójce dzieci sie nie da
 
U mnie pogoda okropna, zimno i pada cały dzień 🌧️
strasznie się pokłóciłam z partnerem, moje drugie szczepienie na covid przesunęli na środę - on twierdzi, że absolutnie nie powinnam się szczepić, a ja mimo wszystko się zdecydowałam. I bądź tu mądry 😟, ciche dni mnie czekają
A konsultowalas to z lekarzem ? Ja mialam sie szczepić w pracy ale jak sie okazalo ze jestem jednak w ciazy to lekarz mi odradził.
Dziewczyny trzymam kciuki, za nas wszystkie dzisiaj 🙏
Ja juz wchodzę co raz i sprawdzam. Wiem ze jeszcze za chwile masz te wizyte a i tak jak czub sprawdzam🤣😂🙈
 
Cześć Dziewczyny 😊 ostatnio nie odzywałam się ale czytałam Was i całym sercem jestem z Wami. Wynikało to z mojego złego samopoczucia ... ale jestem już po swojej pierwszej wizycie i jestem spokojniejsza i szczęśliwa 😊😊😊😊😊 zobaczyłam swojego dzidziusia, ma 8 mm i serduszko pięknie biło 127 u/minutę ❤ poki co pokazuje taki sam wiek ciążowy jak z OM czyli 6t+6d 😊

Trzymam kciuki mocno za Was :*
 
A konsultowalas to z lekarzem ? Ja mialam sie szczepić w pracy ale jak sie okazalo ze jestem jednak w ciazy to lekarz mi odradził.

Ja juz wchodzę co raz i sprawdzam. Wiem ze jeszcze za chwile masz te wizyte a i tak jak czub sprawdzam🤣😂🙈
Hm, położna mówiła, że w sumie to moja decyzja. Czytałam, że dzieci zaszczepionych w ciazy kobiet rodzą się mając już przeciwciała, więc dla mnie to już jest przeważający argument.

W pt mam to usg prywatne, dostałam maila z przypomnieniem i info, żeby mieć pełen pęcherz. Czy to znaczy, że to usg nie będzie dopochwowe? Wydaje mi się, że przez mój tłusty brzuch nie będzie nic widać 🤦‍♀️ w piątek będę dopiero 8+4 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
 
Szczepisz się w ciąży? Pierwsza dawka też była w ciąży już?
U mnie pogoda okropna, zimno i pada cały dzień [emoji2414]
strasznie się pokłóciłam z partnerem, moje drugie szczepienie na covid przesunęli na środę - on twierdzi, że absolutnie nie powinnam się szczepić, a ja mimo wszystko się zdecydowałam. I bądź tu mądry [emoji45], ciche dni mnie czekają
 
U mnie pogoda okropna, zimno i pada cały dzień 🌧️
strasznie się pokłóciłam z partnerem, moje drugie szczepienie na covid przesunęli na środę - on twierdzi, że absolutnie nie powinnam się szczepić, a ja mimo wszystko się zdecydowałam. I bądź tu mądry 😟, ciche dni mnie czekają
Ja w ogóle nie jestem za szczepieniami a już w ogóle w ciąży . Sama szczepionka podobno jest na rok czy dwa a potem nic nie daje a to ile osób choruje po niej i wogole ...
 
reklama
Do góry