reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Dzień dobry wszystkim 🌞🌞🌞Dużo słona i pięknego dni . Ja dziś o 17.30 mam wizyta i do tego czasu zwariuje bo dziś zauważyłam różowe upławy na papierze 😭😭😭😭😭
Nie martw się na zapas, też miałam takie plamienie przez 2 dni i przeszło 😉

Ja dziś w nocy zauważyłam, że nie mogę już spać na brzuchu. Czuję się taka spuchnięta 😩 oby nie ziścił się mój największy strach - bliźniaki. W piatek o 19 się dowiem 💪🏻
 
ja to bym chyba z nerwów nie wytrzymała ;) teraz lekarz mówił żebym zrobiła w przyszłym tygodniu dla swojego spokoju :)
Ja bym się bardziej stresowała gdybym właśnie wyszła z wizyty i tak naprawdę nic nie zobaczyła 😃 a dziś mi jakoś i humor dopisuje i słońce u nas zawitało więc myślę że będzie Dobrze. Zresztą cokolwiek by nie było i tak nie mam już na to żadnego wpływu więc nie ma co się martwić na zapas 😃
 
Nie martw się na zapas, też miałam takie plamienie przez 2 dni i przeszło 😉

Ja dziś w nocy zauważyłam, że nie mogę już spać na brzuchu. Czuję się taka spuchnięta 😩 oby nie ziścił się mój największy strach - bliźniaki. W piatek o 19 się dowiem 💪🏻
U mnie bliźniaki to też zmora... Mój ma brata bliźniaka .. u nich niby przechodzi co 2 pokolenie ale wiadomo jak to bywa XD ponadto moja babcia była w ciąży z bliźniakami ( co prawda poroniła bo taka medycyna była ) i z jej strony drugie pokolenie to właśnie ja ale żadne z moich kuzynów bliźniaków nie ma więc staram się tym pocieszyć hahaa
 
reklama
Melduję się. Ja o 17.45. Także zaraz po Tobie. U mnie 6+4
Cześć dziewczyny, tak dużo piszecie, że ciężko za Wami nadążyć [emoji85] u nas dzisiaj 8+3 i wizyta o 17:20, ale jestem tak dziwnie spokojna, sama nie wiem czemu.
Wszystkie Wasze Maleństwa na usg są śliczne, bardzo się cieszę z każdego zdjęcia! :) życzę miłego spokojnego dnia z objawami czy bez, wedle życzenia, mnie nudności dalej męczą, więc ja wolę taki "bez" [emoji23]
Kto jeszcze dzisiaj ma wizytę meldujcie się!
 
Do góry