reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

W którym gyncentrum? Ja mam 5-05 dzień przed moimi urodzinamiz i tez liczę ze wejdę z tatusiem
Ja dzisiaj właśnie się umówiłam na prenatalne do gyncentrum - podczas badania mam ustalić co z badaniem nifty[emoji3526] Wstępnie jestem umówiona jeszcze w jednej klinice ale chyba odwołam wizytę bo w gyncentrum Pani Doktor przyjmie mnie z przyszłym tatusiem [emoji16]
 
reklama
Trzymam kciuki :) dawaj znać co tam już bedzie widać to może i ja sie odważę iść wcześniej 😁 mi cale szczęście akurat rozładowała sie bateria w wadze 🙈 ale mam nadzieje ze nic nie poszło w górę 🙊
Jutro będzie akurat 6+0, liczę po cichu na serduszko, chociaż wiem, że może być za wcześnie. Dam znać jutro 😊
Ja tez 1 kg na plusie , jestem w 10 tygodniu... ale ten 1 kg pojawił się na samym początku ciąży wiec myśle że to woda ☺️
Też tak właśnie obstawiam 😁
Cześć dziewczyny przyłączam się do was termin mam na 17 listopada :) usg 25 marca zarodek plus serduszko :) obecnie 7 tc +1 dzień ale czuję wewnętrzny nie pokój
Hej, fajnie, że do nas dołączasz 🥰
 
kochane moje mam pytanie do was!czy was tez codziennie pobolewa podbrzusze?biore luteinę i niby trochę lepiej ale boli dodam ze to pierwsza ciąża ale beta rośnie dobrze adekwatnie do ciąży.29.03 miałam 5t i 4 dni a beta 110000 dziś znów miałam pobrana krew a jutro zaczynam 6 tydzien😍
 
kochane moje mam pytanie do was!czy was tez codziennie pobolewa podbrzusze?biore luteinę i niby trochę lepiej ale boli dodam ze to pierwsza ciąża ale beta rośnie dobrze adekwatnie do ciąży.29.03 miałam 5t i 4 dni a beta 110000 dziś znów miałam pobrana krew a jutro zaczynam 6 tydzien😍
mnie czasem pobolewanie też biorę luteinę + 2 x dziennie dupostan
 
kochane moje mam pytanie do was!czy was tez codziennie pobolewa podbrzusze?biore luteinę i niby trochę lepiej ale boli dodam ze to pierwsza ciąża ale beta rośnie dobrze adekwatnie do ciąży.29.03 miałam 5t i 4 dni a beta 110000 dziś znów miałam pobrana krew a jutro zaczynam 6 tydzien😍
Mnie pobolewa często, to chyba normalnie, póki nie ma mocnych skurczów, plamienia czy krwawienia. Idziemy równo, ja jutro 6+0, czyli zaczynamy już 7 tydzień :)
 
kochane moje mam pytanie do was!czy was tez codziennie pobolewa podbrzusze?biore luteinę i niby trochę lepiej ale boli dodam ze to pierwsza ciąża ale beta rośnie dobrze adekwatnie do ciąży.29.03 miałam 5t i 4 dni a beta 110000 dziś znów miałam pobrana krew a jutro zaczynam 6 tydzien😍
Ja mam 6+6 i czasem pobolewa, kłuje 😜
 
reklama
Dziewczyny jak to jest u was robicie usg jak się dowiecie o ciąży i potem dopiero pierwsze prenatalne czy w między czasie robicie jeszcze jakieś usg dla swojego spokoju ?
 
Do góry