reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Odpoczywaj. A wieczorem będziesz już więcej wiedziała. Wierzę że będzie dobrze.
Dzień dobry wszystkim [emoji274][emoji274][emoji274]Dużo słona i pięknego dni . Ja dziś o 17.30 mam wizyta i do tego czasu zwariuje bo dziś zauważyłam różowe upławy na papierze [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
Ja dowiedziałam się 11.03. I umówiłam się na 31.03. Bo po cichu liczę że będzie już serduszko. I bedzo chciałam wizytę przed świętami.
Aaa ok sorki źle zrozumiałam [emoji2] no ja też dowiedziałam się dokładnie 15 marca więc 2.5 tyg temu [emoji2] i mi lekarz powiedział żeby przyjść właśnie ostatniego marca
 
reklama
Ja dowiedziałam się 11.03. I umówiłam się na 31.03. Bo po cichu liczę że będzie już serduszko. I bedzo chciałam wizytę przed świętami.
Ja też mam ogromną nadzieję że dziś już usłyszymy.. już się przygotowaliśmy żeby powiedzieć o tym najbliższej rodzinie ale jak nie będzie słychać serca to nie wiem czy się odwaze
 
Hejo, witam w 7+1 i standardowo prawie bezobjawowo🤣 nie ukrywam, że bardzo mi to odpowiada bo zdążyłam już tyle rzeczy od rana zrobić, że sama jestem pod wrażeniem 😉 jeszcze tylko obiad i do pracy 😉
Dziewczyny jak to jest u was robicie usg jak się dowiecie o ciąży i potem dopiero pierwsze prenatalne czy w między czasie robicie jeszcze jakieś usg dla swojego spokoju ?
Ja byłam u gina w 6+3, od razu nie widzialam sensu, szczególnie, że nie było niepokojących objawów. Teraz kolejne usg mam w 9+3 bo taki schemat ma mój gin, więc do prenatalnych będę mieć dwa usg 😉
Ja w związku z poprzednim poronieniem i tą słabą beta pierwszy raz bylam u gina jak mialam bete 462 czy coś koło tego, wtedy bez usg. Po 7 dniach usg i dziś w związku z plamieniem wczorajszym jadę na kolejne usg...
Powodzenia✊


@Lena142 dobrze, że zostawili Cię na obserwacje, trochę poświęcenia teraz ale jak wyjdziesz to na pewno będziesz spokojniejsza 🙂

@Olinek_okraglinek spróbuj się nie zadreczac, odpoczywaj, a skoro dzisiaj lekarz to sprawdzi czy wszystko ok 🙂✊

A co do bliźniaków to u mnie szanse były 0% ale moj gin chyba chciał prowadzić ciążę bliźniaczą bo cały czas o tym mówił i zawzięcie podczas usg szukał drugiego kropka 😅
 
My chcemy powiedzieć w weekend siostrze mojego partnera. Ona się od 10 lat stara o dziecko, miała kilka rund in vitro i dalej nic. Tak się stresuje dziewczyny, nie mam nawet pojęcia jak zacząć ta rozmowę 😶😟😟
 
reklama
Ja mam 6+6 i czasem pobolewa, kłuje 😜
Oj czekam dzis na twoja wizyte!!!! ❤️❤️
Dziewczyny jak to jest u was robicie usg jak się dowiecie o ciąży i potem dopiero pierwsze prenatalne czy w między czasie robicie jeszcze jakieś usg dla swojego spokoju ?
Ja mialam wizyte 6+3 chociaz pierwotnie sama umówiłam sie na 7+3 jednak przelozyli mi wizyte bo moj dr ma wolne. Teraz planuje kolejne usg dopiero prenatalne dokladnie 14maja to bedzie 13+3 :) w miedzyczasie nic robila nie będę, chyba że cos sie bedzie niedaj dzialo.. to inna sprawa.. ale jak bedzie wszystko luz to starczy
Dzień dobry wszystkim 🌞🌞🌞Dużo słona i pięknego dni . Ja dziś o 17.30 mam wizyta i do tego czasu zwariuje bo dziś zauważyłam różowe upławy na papierze 😭😭😭😭😭
O matko! Moze tak mocno sie to wizyta zesreesowalas! Dobrze bedzie. Masz dzis wizyte na szczescie.. lez i czekaj
 
Do góry