reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Dziękuje Wam za bardzo miłe słowa 🥰🥰🥰 nie mam komu się wygadać bo nikomu nie mówmy o ciąży nawet dzieci nie wiedza 😳 miałam RTG z fartuchem i obniżona ilością promieni . Dziś nie miałam usuwanego zęba mam założone lekarstwa i próbujemy jak w nocy będzie bolało mam iść jutro i będziemy działać inaczej jak to podziała leczymy skubańcy .
Jutro mam pierwsza wizytę idę do nowego lekarza . Tydzień temu we wtorek veta była 340 w piątek 1324 przyrost był w normie . Poprzednia ciąży cóż będą po przekroczeniu 3000 złe przyrastała . Mąż mnie tu ciagle goni ze mam czarne wizje ale tak człowiek się boi.😳
Czytam wasze wpisy cieszę się z każdej wizyty i tych pięknych zdjęć 🥰🥰🥰🥰 Gratuluje wszystkim mama .
 
reklama
Też czujecie co jakiś czas bóle w brzuchu coś na okres a czasami takie ciągnięcie,lekkie skurcze? 😅 ja tak mam kilka razy dziennie
Ja właśnie mam tak ze czuje bóle w podbrzuszu i dostałam luteinę 100 dopochwowo,biorę ja od pondz dwa razy dziennie i jest trochę lepiej ale dalej czuje,oprócz tkliwych piersi mam bóle w krzyżu.poki co pracuje nie przemęczam się i w czw będę mieć już 6 tydz a w sb wizyta 🥰
 
Ja właśnie mam tak ze czuje bóle w podbrzuszu i dostałam luteinę 100 dopochwowo,biorę ja od pondz dwa razy dziennie i jest trochę lepiej ale dalej czuje,oprócz tkliwych piersi mam bóle w krzyżu.poki co pracuje nie przemęczam się i w czw będę mieć już 6 tydz a w sb wizyta 🥰
Też biorę luteine 😃pierwsza wizyta?
 
A o to mój dzidziol❤❤❤
 

Załączniki

  • 0779094c-5f40-458b-a0cd-6ae9ee7a16c6.jpg
    0779094c-5f40-458b-a0cd-6ae9ee7a16c6.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 102
Witam się dzisiaj wyjątkowo późno bo cały dzień w biegu, dopiero zdążyłam tu zajrzeć. Wszystkim wizytującym życzę powodzenia, tym po wizytach gratuluję 🙂
U mnie 7+0 i dalej spokój z objawami. Wczoraj powiedziałam o ciąży w pracy, szef stwierdził, że domyślał się, że to nastąpi i w sumie nie ma problemu czy chce pracować czy iść na l4. Za to koleżanki od razu mi zwolnienie sugerują i tak trochę mącą w głowie 🙈
Wczoraj wieczorem zapomniałam połknąć witamin i wyobraźcie sobie, że obudzilam się w nocy bo mi ta myśl w śnie przyszła i nie mogłam zasnąć dopóki nie połknęłam 🙈
Miłego popołudnia
 
Mialam plamienie, jasna czerwona krew.. Boję się.
Boli podbrzusze.. niestety podzwigałam dziś trochę syna, sama jestem w domu, najbliższy szpital 20km stąd.
Teraz juz tylko przy podcieraniu i nie jest jasna, już bardziej lekko brązowa. Wizyta w czwartek.. Oby było wszystko dobrze, proszę trzymajcie kciuki [emoji17]
 
reklama
Spróbuj odpocząć. Doskonale rozumiem Twój strach [emoji110][emoji3590]
Mialam plamienie, jasna czerwona krew.. Boję się.
Boli podbrzusze.. niestety podzwigałam dziś trochę syna, sama jestem w domu, najbliższy szpital 20km stąd.
Teraz juz tylko przy podcieraniu i nie jest jasna, już bardziej lekko brązowa. Wizyta w czwartek.. Oby było wszystko dobrze, proszę trzymajcie kciuki [emoji17]
 
Do góry