reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Mialam plamienie, jasna czerwona krew.. Boję się.
Boli podbrzusze.. niestety podzwigałam dziś trochę syna, sama jestem w domu, najbliższy szpital 20km stąd.
Teraz juz tylko przy podcieraniu i nie jest jasna, już bardziej lekko brązowa. Wizyta w czwartek.. Oby było wszystko dobrze, proszę trzymajcie kciuki [emoji17]
Kochana, trzeba być dobrej myśli. Może to tylko jednorazowy incydent. Obserwuj a jeśli się nasili to wtedy koniecznie na IP. Nasze dzieci są bardzo silne, wierzę że będzie dobrze.
 
reklama
Już po wizycie ... dzidzia już nie wyglada jak fasolka ☺️ Na dzień dzisiejszy wSzytsko wyglada bardzo dobrze ☺️
 

Załączniki

  • 429A3890-65FA-40EE-8C07-009AC7B46639.jpeg
    429A3890-65FA-40EE-8C07-009AC7B46639.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 112
Mialam plamienie, jasna czerwona krew.. Boję się.
Boli podbrzusze.. niestety podzwigałam dziś trochę syna, sama jestem w domu, najbliższy szpital 20km stąd.
Teraz juz tylko przy podcieraniu i nie jest jasna, już bardziej lekko brązowa. Wizyta w czwartek.. Oby było wszystko dobrze, proszę trzymajcie kciuki [emoji17]
daj znać jak sytuacja, postaraj się trochę odpocząć
 
reklama
Do góry