reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Mialam plamienie, jasna czerwona krew.. Boję się.
Boli podbrzusze.. niestety podzwigałam dziś trochę syna, sama jestem w domu, najbliższy szpital 20km stąd.
Teraz juz tylko przy podcieraniu i nie jest jasna, już bardziej lekko brązowa. Wizyta w czwartek.. Oby było wszystko dobrze, proszę trzymajcie kciuki [emoji17]
Spróbuj odpocząć i się położyć. Gdyby się nasiliło albo wystąpiło krwawienie to jedz na ip. Może to tylko jakieś naczynko albo krwiaczek. Musisz być dobrej myśli.
 
Mialam plamienie, jasna czerwona krew.. Boję się.
Boli podbrzusze.. niestety podzwigałam dziś trochę syna, sama jestem w domu, najbliższy szpital 20km stąd.
Teraz juz tylko przy podcieraniu i nie jest jasna, już bardziej lekko brązowa. Wizyta w czwartek.. Oby było wszystko dobrze, proszę trzymajcie kciuki [emoji17]
Trzymam kciuki z całych sił ☹️ musi być dobrze ..
 
Ok - rozumiem. No to faktycznie nie taka prosta sytuacja.
Hmm sama nie wiem co bym zrobiła w takiem razie - pewnie bym zwlekała i liczyła po ciuchu, że sytuacja sie sama rozwiąże - że się szefowa domyśli albo lekaż mi iśc na L4 ;)
Trochę patowa sytuacja, nie wiadomo jak ją ugryzc. Z drugiej str mysle, ze w obecnej sytuacji koronawirusowej nikt nie bedzie zle patrzyl na L4.
 
U nas nie ma niby problemu. Tylko że tak się złożyło że w każdej chwili na trzy etaty w naszym zespole dwie osoby mogą isc na długie L4. Dlatego na dniach będę musiała powiedzieć. Ale najpierw wizyta u gina.
mam ten sam dylemat, tzn chce to juz miec za soba nie chce mowic na ostatni moment, z drugiej str boje sie za wczesnie zeby nie zapeszyc. ehh chce być fair i nie wiem co robić.
Cudny jest [emoji7]
Zobacz załącznik 1254177Bejbik rosnie pieknie, juz ma 12,5mm [emoji7]na ta chwile zakonczylismy nasza kariere z klinika nieplodnosci, jestesmy przeszczesliwi [emoji3590]
Bardzo się cieszę[emoji3589] Sliczna fasoleczka. Kibicowałam Wam mocno. Tyle nerwów przez sprzęt.
Jestem po wizycie jest dzidzia z bijącym serduszkiem i ma 4mm
Odpoczywaj i dbaj o siebie. Mam nadzieję że to jakieś naczynko [emoji1696]
Mialam plamienie, jasna czerwona krew.. Boję się.
Boli podbrzusze.. niestety podzwigałam dziś trochę syna, sama jestem w domu, najbliższy szpital 20km stąd.
Teraz juz tylko przy podcieraniu i nie jest jasna, już bardziej lekko brązowa. Wizyta w czwartek.. Oby było wszystko dobrze, proszę trzymajcie kciuki [emoji17]
A można paczuszkę poczta poprosić [emoji85][emoji6]
A co do pierogow zapraszam kochane do Szczecina [emoji847][emoji1]
 
Mialam plamienie, jasna czerwona krew.. Boję się.
Boli podbrzusze.. niestety podzwigałam dziś trochę syna, sama jestem w domu, najbliższy szpital 20km stąd.
Teraz juz tylko przy podcieraniu i nie jest jasna, już bardziej lekko brązowa. Wizyta w czwartek.. Oby było wszystko dobrze, proszę trzymajcie kciuki [emoji17]
Może ci jakieś naczynko pękło albo coś, czytałam że na początku tak się zdarza z uwagi na te wszystkie rzeczy które się tam dzieją.
 
reklama
Do góry