reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Też czujecie co jakiś czas bóle w brzuchu coś na okres a czasami takie ciągnięcie,lekkie skurcze? 😅 ja tak mam kilka razy dziennie
Tak, od kilku dni cały czas czuję takie lekkie bóle jak na miesiączkę + ciągnięcie. Myślę, że to chyba normalny objaw, wszystko musi się powoli rozciągać :)
 
Tzn jak ja juz odejde na taki czas to juz nie wroce, bo jesli moje tematy przejma inni ludzie to ja juz ich tak latwo nie odzyskam. Musze budowac baze od nowa, to sie wiaze z okrojonymi wyplatami. Jak podejme decyzje o odejsciu to na dlugo. Dlatego tak sie boje tej decyzji
Ok - rozumiem. No to faktycznie nie taka prosta sytuacja.
Hmm sama nie wiem co bym zrobiła w takiem razie - pewnie bym zwlekała i liczyła po ciuchu, że sytuacja sie sama rozwiąże - że się szefowa domyśli albo lekaż mi iśc na L4 ;)
 
reklama
Do góry