reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama

Załączniki

  • 4FACF24F-8007-4A71-B07B-541E284A0B68.jpeg
    4FACF24F-8007-4A71-B07B-541E284A0B68.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 63
Ja póki co cały czas lekko chudnę [emoji848]
dziewczyny ja się już powoli przestaje miescic w dzinsy, to jest niemozliwe ze mam juz taki brzuszek wystajacy na takim etapie[emoji85] fakt, ze w pierwszej ciazy tez tak miałam, a pozniej przystopowało ostatecznie do porodu brzuch nie należał do wybitnie ogromnych.
 
dziewczyny ja się już powoli przestaje miescic w dzinsy, to jest niemozliwe ze mam juz taki brzuszek wystajacy na takim etapie🙈 fakt, ze w pierwszej ciazy tez tak miałam, a pozniej przystopowało ostatecznie do porodu brzuch nie należał do wybitnie ogromnych.
Ja 1kg mam na plusie ale zawsze tak mi waga rośnie jak nie trzymam się diety i jak jem słodycze
 
reklama
Do góry