reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Cześć dziewczyny, milego dnia
Wczoraj niestety nie zrobiłam porządku z roślinkami bo tak mnie brzuch naginał, że nie dałam rady. No cóż. Dziś też się za dobrze nie zapowiada, ale może chociaż uda się posprzątać :)
 
reklama
@Fejkaaa
Ja codziennie oglądam się w lustrze i nadal nie jestem pewna czy to mi brzuch wybąbliło czy po prostu dużo zjadłam :d
Mam lekka nadwagę, więc płaskiego brzucha nigdy nie mialam- więc obstawiam że jeśli cos tam wyłazi to się chowa w warstwie tłuszczu;)

Może ty jesteś chudzinka i dlatego już mocniej widać :) Nie pamiętam czy pisałaś coś o sobie pod tym kątem
 
Hej dziewczyny! Trochę mnie nie było a tu tyle do nadrobienia 🙂 super. Pytałyście o Moją umowę. Jest przesłanka, że za 5 miesięcy dostanę umowę o pracę, ale czy tak się stanie? Tak czy inaczej, to już za późno by udawać brak ciąży 😔 tak czy inaczej muszę czekać do 12 tygodnia tak jak pisałyście.
Czy to możliwe, żeby w dzień spodziewanej miesiączki pojawiły się ogromne mdłości i wymioty, trwały dwa dni a potem nic i do teraz żadnych mdłości? Czy może fakt, że pracuje w żłobku i była wtedy wirusowa bardziej pasuje, że też go złapałam a na objawy ciąży przyjdzie jeszcze czas? Z córką jedyny mój objaw oprócz braku okresu to była zgaga od 8 tyg do 2 tyg przed porodem. Teraz póki co tylko lekki ból piersi i kłucia jajników czasem 🙂 pozdrawiam Was serdecznie, ps: u mnie ciąża nadal jest incognito, nie wie jeszcze nikt
 
Ja jestem zdania ze warto w ciąży chodzić prywatnie . Bo jest cały czas kontakt z lekarzem wraZie czego od razu można iść na wizytę i lepszy sprzęt i lepsza opieka lekarza
Też tak uważam + prywatnie sprzęt dużo lepszy. Ja mam świetnego ginekologa prywatnie ale chodzę też na Luxmed, żeby mieć darmowe badania z krwi i zasięgnąć opinii drugiego lekarza.
 
Hej dziewczyny właśnie wstaje na szybko chce się przywitać i lecę pierogi lepić😂
Będę podczytywac informacje z Waszych wizyt.
Moja wizyta jutro masakra mam takie nerwy jeszcze dzisiaj się budzę i nie czuje piersi wcale... Nic kompletnie a zawsze bolały najbardziej z rana... Nic nie zrobię co ma być to będzie.

Miłego dnia😘
 
u mnie z ostatniej om 6t 5d byl i tylko pecherzyk ciążowy nic więcej nawet nic nie wytłumaczyła szok dla mnie
to tak jak ta co mi robiła usg, mój lekarz prowadzący dopiero mi naisał,ze wedlug niego jest ok,bo pęcherzyk i ciałko żółte jest ale nie widać jeszcze pola płodowego, bo ciaza moze być młodsza. Pewnie u Ciebie też tak jest i musimy myśleć pozytywnie, bo nerwy tylko zaszkodzą ale jest to trudne bycie spokojną..
 
Też tak uważam + prywatnie sprzęt dużo lepszy. Ja mam świetnego ginekologa prywatnie ale chodzę też na Luxmed, żeby mieć darmowe badania z krwi i zasięgnąć opinii drugiego lekarza.
Ja robię tak samo chodzę do świetnej babki prywatnie, nawet dała mi swój numer prywatny w razie czego, bardzo mnie tym zaskoczyła, no i dodatkowo z nfz do takiego kolesia, w sumie nad nim już się nie zastanawiałam czy jest dobry czy nie, jest bardzo blisko mnie, nie muszę dojeżdżać a i badania za darmo będą.
 
Hej dziewczyny właśnie wstaje na szybko chce się przywitać i lecę pierogi lepić😂
Będę podczytywac informacje z Waszych wizyt.
Moja wizyta jutro masakra mam takie nerwy jeszcze dzisiaj się budzę i nie czuje piersi wcale... Nic kompletnie a zawsze bolały najbardziej z rana... Nic nie zrobię co ma być to będzie.

Miłego dnia😘
Nie martw się, ja mam podobnie z piersiami, jednego dnia nie mogę wytrzymać tak mnie ciągną po bokach, a drugiego jak ręka odjął i macam się, dotykam... 😉 Chyba to normalne.
Też mam jutro wizytę na 15 ☺️
Miłego dnia 😘😘
 
reklama
Do góry