reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Hej dziewczyny właśnie wstaje na szybko chce się przywitać i lecę pierogi lepić😂
Będę podczytywac informacje z Waszych wizyt.
Moja wizyta jutro masakra mam takie nerwy jeszcze dzisiaj się budzę i nie czuje piersi wcale... Nic kompletnie a zawsze bolały najbardziej z rana... Nic nie zrobię co ma być to będzie.

Miłego dnia😘
Ale bym zjadła pierogi 🥺 ale len za wielki i dziś pieczeń z polędwicy w sosie :D brokuł i kalafiorek gotowany 😍 takie smaki 😂
A D tymi cyckami to jest dziwnie. Z tym, że mnie bolą ciągle ale jeden dzień tak mocno, że chce mi się wyć a na następny w miarę ok na tyle, że mogę się dotknąć 🙄 apetyt jakiś tam mam, smaki ale to nie do końca to co ma być czyli chyba jest dobrze 😂 jedynie te zawroty i krecenie w głowie mnie denerwuje 🥺
 
reklama
Chyba nie bo nic nie mówił
u mnie tak wygląda usg, ja ta widzę jakieś kropki ale nie znam się na tych zdjęciach, no nic trzeba czekac na kolejne usg i mieć nadzieję, że zarodek się pojawi.
 

Załączniki

  • usg.jpg
    usg.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 73
Hej dziewczyny właśnie wstaje na szybko chce się przywitać i lecę pierogi lepić😂
Będę podczytywac informacje z Waszych wizyt.
Moja wizyta jutro masakra mam takie nerwy jeszcze dzisiaj się budzę i nie czuje piersi wcale... Nic kompletnie a zawsze bolały najbardziej z rana... Nic nie zrobię co ma być to będzie.

Miłego dnia😘
Podeślij no trochę tych pierogów 🙈😍 Czekam na Twoją wizytę i dobre wieści!
 
reklama
Do góry