reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

W końcu udało mi się dodać moją sunie 😁😇 niech Was pozory nie zmylą bo to ciepła klucha i wszystkich kocha 😁😍na ulicy każdy musi zostać przywitany przez nią🤣
Ale cudna 🤩 ja mam zupełnie odwrotnie mój wygląda jak duży słodki niedźwiadek, kazdy chce głaskać a on niekoniecznie obcych lubi 🤣
 
reklama
Znalazłam takie info ale mnie to raczej nie dotyczy . Na pewno wystarczy być ze śląska i mieć wiek do. 35 ??
Moja koleżanka zadzwoniła, że nie jest bezdomną, bezrobotną, nie korzysta z mopsu itp itd i Panie powiedziały, że wystarczy wiek poniżej 35 lat i zamieszkanie na Śląsku. Zadzwoń sobie dopytać ;)
 
Jakie macie patenty na picie wody? Generalnie pije zdecydowanie za mało, czasem szklanka wody to jest maks :/
Aplikacje nie pomagają, smaku zwykłej mineralnej nie lubię, po gazowanej mam teraz wzdęcia :d
Kupiłam 0,5 litrowe kubki. Do śniadania szklanka, do obiadu, do przekąski, do kolacji. I tak leci 2-3 litry dziennie ;)
 
wiesz co ja bym bardziej wierzyła onkologowi jednak te najgorsze rzeczy widzi na codzień. A z tymi ginekologami to się zgodzę że nie zawsze wiedzą co i jak. Mojej mamy przyjaciolka miała guza tu odwrotnie było ginekolog stwierdził że to zwykle gruczołu a onkolog przy dotyku już powiedział że to jednak nie gruczol.
Ja slyzzqlam żeby iść robić u radiologa (bo on typowo od tego) albo właśnie u onkologa. Ginekolog generalnie przerabia USG w ciąży. To coś takiego jak fizjoterapeuta niby masaż liznie i poniżej może robić ale to jest np 40h na całe studia a idąc na technika masazyste 40h to malujesz tygodniowo. Nie wiem czy dobrze to wytlumaczylam.
Myślę że skoro odesłał Cię z takim zaleceniem to znaczy że jest ok wiadomo powtórzyć USG trzeba ale spokojnie tak to na biopsje by dał czy coś😘😘😘
Zgadzam się. Praktyka a teoria to dwie różne rzeczy. No zobaczymy co powiedzą w kwietniu, oby nic złego. Nie są wskazane teraz dla mnie stresy i nerwy 🙏 też myślę, że gdyby coś było poważnego to dostałabym raczej skierowanie na biopsję niż usg więc dlatego jestem spokojniejsza 🙂 teraz muszę skupić się na dziecku a nie na jakichś tam guzach, czy cholera wie czym!
 
Zgadzam się. Praktyka a teoria to dwie różne rzeczy. No zobaczymy co powiedzą w kwietniu, oby nic złego. Nie są wskazane teraz dla mnie stresy i nerwy 🙏 też myślę, że gdyby coś było poważnego to dostałabym raczej skierowanie na biopsję niż usg więc dlatego jestem spokojniejsza 🙂 teraz muszę skupić się na dziecku a nie na jakichś tam guzach, czy cholera wie czym!
tak jest!!! 😉
 
Hej dziewczyny 😉 Pisze bo sie zmartwilam....dzisiaj bardzo źle się czuje mdli mnie i wogole nie do życia😞😞 Teraz poszlam do toalety i zauwaylam na wkladce lekkie brązowawe plamienie czy to cos powaznego?? Jestem w 6t5d poszlabym jutro do lekarza ale jestem na kwarantannie bo mam covida i do soboty nie mogę wyjść z domu😞 Zastanawiam się czy mam się martwić czy to się zdarza i to nic poważnego? Umowie sie chociazby prywatnie ale w przyszlym tygodniu jak juz bede mogla wyjsc z domu ale chyba oszaleje z niepewności
To chyba dobrze by było umówić teleporade jak najszybciej. Bo czasem plamienie jest od za niskiego progesteronu. I lepiej tydzień nie czekać. A tak mógłby ktoś kupić receptę.
Ja po zgłoszeniu plamień miałam od razu zwiększony progesteron
 
Witam sie w 6t2d. Narazie tak wstalam i jakos nijak. Zasnąć nie moglam ,bo kolana mnie bolały i nie moglam sie ulozyc 😟 ale jak juz zasnęłam to spalam jak dzidzia.. obudzilo mnie siku. :d cos strasznego.. jakos szybko tym razem mi to doskwiera.. w pracy chodze jon stop do wcetu.. sie w koncu skapną 😂🤣 narazie siedze i mysle co zjesc.. i nie mam ochoty na jic.. ale jestem glodna wiec do czegos musze się zmusić. No tak nie mam apetytu... Szkoda ze to nie idzie w parze z wagą 😂🤣
 
reklama
Witam sie w 6t2d. Narazie tak wstalam i jakos nijak. Zasnąć nie moglam ,bo kolana mnie bolały i nie moglam sie ulozyc 😟 ale jak juz zasnęłam to spalam jak dzidzia.. obudzilo mnie siku. :d cos strasznego.. jakos szybko tym razem mi to doskwiera.. w pracy chodze jon stop do wcetu.. sie w koncu skapną 😂🤣 narazie siedze i mysle co zjesc.. i nie mam ochoty na jic.. ale jestem glodna wiec do czegos musze się zmusić. No tak nie mam apetytu... Szkoda ze to nie idzie w parze z wagą 😂🤣
Hej :) ja witam w 6t1d 🙂 więc całkiem podobnie 😍 mam to samo, tylko bym sikała ... 😑 ja właśnie zbieram się do pracy ale bardzo mi się nie chce. Troche mnie mdli ale może przetrwam te 8h.
Dobrego Dnia życzę Wam ❤
 
Do góry